ÖZEL HABER
Çığrılı Medya Grup Kuruluşudur -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Seyahat planlarınız gündeminizde yer edecek. Önümüzdeki dönem için gezilecek ve görülecek yerlerin listesini yapmak size iyi gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Üstlerinizle olan yoğun ilişikler kariyerinizi önemli ölçüde etkileyecektir. Dikkatler üzerinizdeyken davranışlarınızı kontrol edin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bu evrende geliştirebileceğinden emin olabileceğin tek nokta var; o da kendinsin ve bu en önemli farkındalıktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Eğer sen yeterince sevebilseydin dünyanın en güçlü insanı olurdun. Dev amaçlar için kararlılık, irade ile yeterli motivasyonu üretir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Dünya üzerindeki en güçlü silah ateşlenmiş insan ruhudur. İçindeki ateşi yak ve hedeflerine doğru ilk adımını at. Gerçek mutluluğun sırrı kendini hoş tutmak değil, değerli bir amaca bağlanmaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Kendini bilgiyle donat ve diğer insanlarla bilgilerini paylaş. Onlara tavırlarınla örnek ol, söylediklerini yaptığını göstererek onları etkile.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Sana gelen her şey sende olumlu hale gelsin, tepkilerini kontrol et. Olumsuz davranışları öğütüp olumluya çeviren duygu değirmeni ol.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını tanı, zayıflatanları bırak ya da değiştir, güçlü kılanları daha da güçlendir. İnsanların en iyisi geç kızıp öfkesi çabuk geçendir, en kötüsü de çabuk kızıp öfkesini geç yenendir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Doğruyu değerli yapan yalandır, tıpkı sağlığı değerli yapanın hastalık olması gibi. Olumsuzluklardaki manayı bul. Her şey zıddı ile var olur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kuşku ve kuruntu, gerçeğe ulaşmak için birer araçtır. Ancak sevgide ve saygıda etkileri olumsuzdur, mutluluğu, huzuru kemirirler.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

İnsan ancak kendisinin yerini en az kendisi kadar doldurabilecek bir başkasının bulunduğunu kabul ettiği andan itibaren akıllanmaya başlar. Kabul etmeyi öğren.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Dünyanın en zor şeyleri sır tutmak, kusur bağışlamak ve başkalarını tarafsız biçimde değerlendirmektir. Bugün bu kavramlara ihtiyacın olacaktır. Gözlemle.