06 Nisan 2018

Başgimpa 3. Şubesini dualarla açtı

Başgimpa 3. Şubesini dualarla açtı

Gerede’de market zincirinin üçüncü şubesini açan Başgimpa 06 Nisan 2018 Cuma günü saat 14.00 da görkemli bir açılış töreni ile Geredelilerin hizmetine girdi.

İlçemiz Gerede’de ki üçüncü şube açılışına başta Başdurak ailesi olmak üzere çok sayıda davetli katılım sağladı. Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka ve Gerdeliler Derneği Başkanı Cafer Alagöz’ün kurdele kesiminin ardından üçüncü şube Coşkun Kısaoğlu’nun yaptığı dualar ile hizmete girdi.

Kurucu sahipliğini Geredeli hemşerilerimizden Başdurak kardeşlerin yaptığı zincir marketlerden olan Başgimpa; Ankara, Bolu, Zonguldak, Devrek ve Gerede’de toplam 54 mağaza ile faaliyet göstermeye devam ediyor.

İlçemiz Gerede’de ki üçüncü market açılışına katılım sağlayan herkese teşekkür eden Başdurak ailesi; sürprizler, indirimler ve daha birçok aksiyonun yapıldığı açılış töreninde katılımcılar ile tek tek ilgilendi.

Ülkemiz genelinde 54 mağaza ile faaliyet gösteren Başgimpa Marketler Zinciri Gerede’de ki mağaza sayısını 3’e çıkarttı. Başgimpa, memleketine istihdam alanı kazandırmayı sürdürüyor. Binlerce kişiye sağladığı istihdam ve ülke ekonomisine kazandırdığı katma değer ile önemli zincirlerden biri olarak gösterilen Başgimpa, kazandırdığı yeni şubeleri ile de dikkat çekiyor.

İlçedeki en büyük mağaza olduğu belirtilen Şube, eklentileriyle birlikte yaklaşık 1000 metrekare alanda hizmet vermeye başladı. Gerede’de üçüncü mağaza ile hizmetini artıran Başgimpa, Demirciler Mahallesi Hacı Baki Çevikoğlu Caddesi’ndeki üçüncü yeni mağazası ile indirimlerin artarak devam edeceğini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ