30 Mayıs 2015

BEKAROĞLU: KESİN HESAP KOMİSYONU KURACAĞIZ’’

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili adayı Mehmet Bekaroğlu, seçim çalışmaları kapsamından Gerede Ticaret Odası ziyaretinde yaptığı açıklamada devrim niteliğinde bir ilke imza attıklarını söyledi.

BEKAROĞLU: KESİN HESAP KOMİSYONU KURACAĞIZ’’

1Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili adayı Mehmet Bekaroğlu, seçim çalışmaları kapsamından Gerede Ticaret Odası ziyaretinde yaptığı açıklamada devrim niteliğinde bir ilke imza attıklarını söyledi.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, seçimlerin Gerede ve Türkiye için hayırlara vesile olmasını dileyerek başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili adayı Mehmet Bekaroğlu ise, seçim kapsamında yaptıkları ziyaretten dolayı kabul ettiği için Ersin Kaşka ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Ziyaretinde seçim çalışmalarından ve Türkiye ekonomisinden bahseden CHP Milletvekili adayı Mehmet Bekaroğlu, Türkiye’nin içinde bulunduğu orta gelir tuzağı ve demokrasi ekonomi diyoruz. Türkiye’yi bu durumdan çıkarmaya yönelik program hazırladık. Hukuk devleti olmayınca yatırımlarda olmuyor. Ekonomisi gelişemiyor. Orta gelir teknolojiye takılıp kaldık. Bunları aşmamız gerekiyor. Eğitimde reform yapmamız lazım. Gelirlerin adil dağıtılması lazım. Bir yerken biri bakmaması lazım. Tüm bunların olması için de devletin iyi yönetilmesi lazım.

Mecliste kesin hesap komisyonu kuracaklarını altını çizen Bekaroğlu, ‘’Genel Başkanımız Mecliste kesin hesap komisyonu kuracağını açıkladı. Başına da Ana muhalefet partisinden bir milletvekili getireceğiz. Bu devrimdir. Devlet denetlenmiyor. CHP olarak ülkeyi yönetirsek harcadığımız paranın komisyonda nereye harcanmış denetlenecek.

Din üzerinden ve Cumhuriyet üzerinden siyaset yapılmaması gerektiğini kaydeden Mehmet Bekaroğlu, ‘’ 19 Mayıs, 10 Kasım gibi kutlamalar milletin ortak değerleri. Nasıl ki din üzerinden siyaset yapılmaz diyorsak Cumhuriyetin ve Atarük’ün üzerinden de siyaset yapılmaz.

Desteklerini beklediğini söyleyen Mehmet Bekaroğlu, özellikle iş adamlarının desteklemesini beklediğini CHP’yi en iyi iş adamlarının anlayacağını kaydetti.

2

3

4

31

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ