11 Nisan 2018

Gerede Muhtarlar Derneği’nden anlamlı bağış

Gerede Muhtarlar Derneği’nden anlamlı bağış

Gerede Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Gökdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ı makamında ziyaret ederek, Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla Mehmetçik Vakfı adına bankaya yatırdıkları 26 bin 160 TL’nin dekontunu teslim etti.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal; “Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için her koşulda görev yapan Mehmetçiklerimizle ne kadar gurur duysak azdır. Mehmetçiklerimiz şimdi de Afrin’de Zeytin Dalı Harekatın da yeni bir destan yazmıştır. Mehmetçiğimizin verdiği mücadelede gerek yurt içinde gerek yurt dışında millet olarak askerimizin arkasında durmuş, dualarımızla onlara güç vermiş bir milletiz. Bu mücadelede Mehmetçiğimizin arkasında hissettiği manevi güç çok önemlidir. Milletimizin her ferdi bu manevi gücü tüm toplum kesimleri ile her zaman hissettiriyor. Ben muhtarlarıma teşekkür ediyorum. Vatanın birliği ve bütünlüğü her şeyden önde gelmektedir. Ülkemizin güzel insanları devletine milletine böyle sahip çıkmaktadır. Bu da bizim için çok gurur vericidir” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Gökdaş ise, “Dernek olarak evlatlarımızdan oluşan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne gönlümüzün onlarla olduğunu ifade etmek üzere toplamış olduğumuz bu parayı Mehmetçik Vakfına yatırdık. Dekontunu da Sayın Kaymakamımıza takdim ettik” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ