24 Nisan 2018

Kaymakam koltuğu devretti

Kaymakam koltuğu devretti

23 Nisan kutlamaları kapsamında Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal koltuğunu çocuk kaymakamlar Ömer Faruk Ercivan ve Yasemin Taşdemir’e devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Yenimahalle İlkokulu ve Yenimahalle Ortaokulu öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Erkan Çetin, Okul Müdürü Nizami Özalp ve öğretmenleri ile birlikte Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ı makamında ziyaret etti.

Öğrencilerle makamında bir süre sohbet eden Kaymakam Ünsal, öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Kaymakamlık makamını Ömer Faruk Ercivan ve Yasemin Taşdemir’e devretti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve öğrencilere daha çok kitap okumaları yönünde tavsiyelerde bulunan Ünsal, “Hayatınızda sizlere yeni ufuklar açılması, yeni kazanımlara sahip olmanız için mutlaka kitap okuyun, daha çok kitap okuyun. Ne kadar okuduğunuzdan çok devamlı okumanız önemli. Gelecekte bu koltuklara sizler oturacaksınız. Bunun için biz, sizlerin daha iyi şartlarda eğitim almanızı, donanımlı ve yetenekli birer birey olarak yetişmenizi sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretin son bölümünde çocuklara çeşitli hediyeler Cengiz Ünsal, başarılı birer öğrenci, birer birey olmaları yönünde temennilerde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ