26 Kasım 2016

Umre ziyaretini Kılıç çifti kazandı

Umre ziyaretini Kılıç çifti kazandı

2016 yılında Güven Gelinlik firmasından alışveriş yapan 1 gelin ve damat talihlisi çekilecek kura ile belirlendi. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın yaptığı kura sonrası talihli çift Zekiye ve Emrullah Kılıç oldu.

Gerede’de 13 yıldır hizmet veren Güven Gelinlik, geçtiğimiz yıl başlayan kampanyasını bu yılda sürdürdü. Kura ile gelinlik alan yada kiralayan müşterilerine umreye gitme fırsatı veren firmanın bu yılki talihlisi Kılıç çifti oldu.

Ayrıca ikinci, üçüncü ve dördüncüye de değişik hediyelerin sunulduğu kura töreni 24 Kasım 2016 Perşembe günü saat 13.00 de Güven Gelinlik’te yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Gerede’de Seviller Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda hizmet veren Güven Gelinlik, her tarza hitap eden zengin ve bol çeşitleriyle 13 yıldan bu yana gelinleri giydirmeye devam ediyor. 2016 yılında düğün yapıp Güven Gelinlik’ten alışveriş yapan, giyinen umre talihlisi çift 24 Kasım 2016 Perşembe günü saat 13.00 de Noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

Konu ile ilgili açıklama yapan İşletmeci, bir çifti umreye göndereceklerini belirterek, ‘’2016 yılında bizden giyinen çiftlerimizin isimlerini yazıyoruz. Yılsonunda çekilen kura ile bir çiftimizi umre ziyaretine gönderiyoruz. Bu seninin talihli çifti Kılıç ailesini kutlarım. Rabbim yeni çiftlere huzurlu bereketli yuva, sağlıklı uzun ömürlü ve dini bütün evlatlar nasip etsin” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ