11 Haziran 2012

ANTALYA’DA GEREDE’Yİ SEÇTİ

Medical Park Antalyaspor Kulüp Başkanı Hasan Akıncıoğlu, “2-25 Temmuz tarihlerinde yurt içi kampını tamamlayıp, 29 Temmuz-07 Ağustos tarihleri arasında yapılacak yurt dışı kampının ardından sezon öncesi hazırlıklarımızı bitireceğiz” dedi. Antalyaspor kamp için Gerede’yi seçti.   

Medical Park Antalyaspor Kulüp Başkanı Hasan Akıncıoğlu, takımın 1 Temmuz itibarıyla sezon hazırlıkları için Hasan Subaşı Tesisleri’nde toplanacağını ve 1. aşama kamp çalışmalarının 02 Temmuz – 10 Temmuz tarihleri arasında Gerede’de başlayacağını söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2012-2013 sezonunun başlangıç tarihinin 18-19 Ağustos olarak açıklanmasının ardından, Medical Park Antalyaspor’un da kamp programı tarihlerinin kesinleştiğini belirten Akıncıoğlu, kamp yerinin ise yüksek rakımlı, havası serin olan Gerede’de olacağını dile getirdi.

Antalya’nın hava sıcaklığı nedeniyle kamp yapmaya uygun olmadığını kaydeden Akıncıoğlu, sezon öncesi hazırlıklarının yurt içinde 2. aşama kampının tamamlanmasının ardından yurtdışı kamplarının da Avusturya, Almanya ve Slovenya ülkelerinden birinde yapmayı planladıklarını ifade etti.

Akıncıoğlu, “Son hazırlık dönemini yurtdışında yapacağız. Yurtiçi ve yurtdışı hazırlık kamplarını çok önemsiyoruz. Çünkü kamplarda yeni oyuncuların kaynaşması ve futbolcuların teknik anlamda birbirlerine uyum sağlamasını istiyoruz. Son 3. aşama hazırlık kampı çalışmalarımız daha çok müsabaka ağırlıklı olacak. 02 Temmuz – 25 Temmuz tarihlerinde Gerede kampını tamamlayıp, 29 Temmuz – 07 Ağustos tarihleri arasında yapılacak yurt dışı kampının ardından sezon öncesi hazırlıklarımızı bitireceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ