ÖZEL HABER
Çığrılı Medya Grup Kuruluşudur -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Düne nazaran bugün kendinizi daha ve halsiz hissedebilirsiniz. Bu gayet normal bir durum. Kendinizi tedirgin ederek motivasyonunuzu aşağıya çekmemelisiniz. Gelecek hareketli günlerin ön hazırlığı gibi düşünebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler cephesinde gökyüzü adeta sizi romantik ve sevgi dolu bir kavrayışla kucaklıyor. Sevginizi göstermenin tam sırası.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Finansal konular bugün daha fazla önem kazanabilir. İhtiyaçlarınızı bu anlamda bir süre daha bekletmeniz faydanıza olacaktır. Zira önümüzdeki günlerde daha iyi fırsatlar karşınıza çıkacak gibi gözüküyor. Sizler de bu süre zarfında ihtiyaçlarınızla ilgili bir ön araştırma yapabilir zamanı gelince de daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hayata bakış açınızda önemli bir değişim yaşamanız söz konusu olabilir. Ya da bunun gerçekleşmesi için bir şeyler yapmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla anlamsız kıskançlıklar ya da iddialaşmalar içine girmeyin. Böyle boş bir gayret kimseye bir şey kazandırmayacaktır. Yaşamın her anının tadını çıkarmalı zamanınızın her anının kıymetini bilerek yaşamalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınızda oldukça heyecanlı ve duygusal bir gün. Romantik yaklaşımlarla ilişkiniz renklenebilir, monotonluktan kurtulabilirsiniz. Mutluluğunuzu önce kendi içinizde yaşamalısınız ki sonra çevrenize verebilesiniz. Mum olmak için önce yanmayı bilmek gerek...

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Anne ve babanızın sağlığı ile ilgili konularda onların sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilir, evlilik ve ikili ilişkilerinizde biraz daha içe dönme eğiliminde olabilirsiniz. Partnerinizi ihmal etmeden bu zor günlerin üstesinden gelebilir, yaşamı her türlü zorluğuna rağmen göğüsleyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Aşk ve ilişkilerden yana gayet güzel bir gün diyebiliriz. Kendi haklılığınızı sorgulamak yerine olaylara daha esnek bakmalısınız. Haklı olmak mı, mutlu olmak mı bunun bir kararını vermelisiniz. Bazen hayat çok acıtır bazen de çok güldürür. İste önemli olan bizim hayata bakış açımızdır. Hayata hangi açıdan bakarsak hep o tarafını görürüz. Biraz da karşı taraftan bakalım. Eminim o zaman hiç görmediğiniz şeylerin farkına varacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Sosyal çevrenin de yardımları ile bekâr olan terazilerin kalpleri birden daha hızlı atabilir. Çünkü İlk görüşte aşk yaşamanız mümkün. Geleceğe yönelik hayal kırklığı yaşatacağını düşündüğünüz ilişkilerden de uzak durmanızda fayda var. Aklınızla kalbiniz arasında seçim yapacaksanız acele etmeden iç sesinizi dinleyerek hareket edin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İlişkinizde karşılaşacağınız problemler sizleri geleceğe yönelik planlarınızda düşündürücü bir noktaya kadar getirebilir. Emin olmadığınız konularda kendinize biraz daha zaman vermeli karşınızdaki kişilerden de fazla bir beklenti içine girmemelisiniz. Siz ne kadar açık olursanız karşınızdaki kişi de o kadar net olacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Aşkta kazanacağınız bir gün geneli. Kendinizi sevginin güçlü kollarına bırakıp karşınızdaki kişiye güvenme zamanı. Unutmayın evrende bir enerji akışı mevcuttur. Siz güzel enerjiler yayarsanız karşınızdaki de bundan olumlu yönde etkilenecektir. Sevdiğinize sevdiğinizi gösterin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Maddi konularınız sizi ikili ilişkilerde bazı çatışmalara yöneltebilir. Partnerinizin finansal durumu ilişkinize olumsuz bir biçimde yansıyabilir. Bu durumu daha anlayışlı karşılamalı,empati yeteneğinizi yükseltip olaylara karşı taraftan bakmalısınız.Olaylarda sorun odaklı olmak yerine çözüm odaklı olmanız size bambaşka kapıların anahtarını sunacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Araştırdığınız konular ile ilgili çok önemli bilgilere ulaşabilir ve bu bilgilerden yola çıkarak bir karara varabilirsiniz. Seyahat etmeniz gereken bazı önemli durumlar oluşabilir önemli satış ve proje bazlı işlerinizi hızlıca gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için gereken enerjiyi bir an önce toplamanız faydalı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kendinize borçlu olduğunuz duyguların hesabını sorup bugün karamsarlığa bürünmeyin. Kendinizle barış imzalayın. Geçen yılları artık unutun ve kendinize tertemiz bir sayfa açın. Evrende yaşanması gereken şeyler mutlaka yaşanacaktır. Size düşen bunları neden ben yaşadım sorusunu sormak değil. Evet yaşadım çünkü şu tecrübeyi edinmem gerekiyordu diyebilmek.