ÖZEL HABER
Çığrılı Medya Grup Kuruluşudur -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün hem aşk hem de ilişkiler konularında aktif olarak kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Partnerinizle birtakım sorunlarınızı bugün çok daha kolay halledebilirsiniz. İkili ilişkilerde ise özellikle ikna yeteneğini kullanarak başarılı işlere imza atabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün aile üyelerinizle birlikte yapacağınız görüşmeler sırasında geçmişe dayalı sorunların tekrar önünüze gelmesiyle birlikte sıkıntılar yaşayabilir ve aynı durumu kariyer yaşamınızda da hissedebilirsiniz. Çalışma hayatında size karşı rencide edici davranışlar içinde bulunulabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Yakın çevre arkadaşlarınızla çok yönlü konuşmalar yapacağınız, onların fikirlerine itibar edeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Finansal konularda ise önünüze engel koyan durumlara karşı daha tedbirli davranmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugüne kadar getirmiş olduğunuz finansal sorunlarla tekrar uğraşmanız gerekebilir. Bu durumla ilgili önemli açılımlar yapmak isteyeceğiniz ve yine bu konuda bazı dostlarınızdan fikirler alma yoluna gideceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Özel hayatınıza renk getirmek, partnerinizle aranızdaki sevgi bağını daha da güçlendirmek adına şimdiye kadar yaptıklarınızdan daha farklı bir yol izleyecek ve kendinizi bazı konularda partnerinize haksızlık ettiğinizi düşünerek değiştirme yoluna gideceksiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Çalışan başaklar için bugün ortaklarınızla beraber geleceğe yönelik yürüttüğünüz işler ani bir yön değişikliğine uğrayabilir. Siz kazanmak isterken bir anda kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İkinci bir plan geliştirmek ve bunun için daha donanımlı olmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ortaklık yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki iletişim engellerini aşabilir bunu aşk hayatınıza da güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz. Ancak ilişkilerde maddi beklentilerden yana olan söylemler biraz canınızı sıkabilir. Finansal kaynaklar da ise yeni bir yol gözüküyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Kariyer hayatınızda yapmak istediniz atılımlar karşısında cesaretinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Karşı tarafın beklentileri size fazla ağır gelebilir. Çalışma hayatında bazı riskleri göz önüne almanız gereklidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün yaşamınızı hareketlendirecek beklediğiniz haberi alabilir, kaybolan umutlarınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Bu hafta itibariyle geçmişten bu yana emek verdiğiniz her konuda önemli açılımlar sağlamanız mümkün gözüküyor. Maddi anlamda büyük bir rahatlama söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Ailenizle ortak beklentileriniz olan konularda onlardan alacağınız cesarete ve güvene göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Beklentilerinizin yüksek olacağı ve hayallerinizi gerçekleştirme konusunda daha ısrarcı davranacağınız bir gün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün iletişim yönünde güç çekişmelerine oldukça açık ve söylenen sözleri yanlış algılama potansiyeli yüksek bir durum içinde olabilirsiniz. Özellikle geçmişten beri süregelen problematik sorunlar tekrardan önünüze gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün çalışma hayatınızda geçmişten beri süregelen sorunların çözülmemesi konusunda bazı sorunlar yaşayabilir yine bazı kişilerle bu noktada fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Özellikle iş yaşamında değişken koşullara karşı daha hazırlıklı olmalısınız.