10 Mayıs 2019

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KUMANYA ETKİNLİĞİ

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KUMANYA ETKİNLİĞİ

Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı geleneksel hale getirdiği kampanya ile ihtiyaç sahibi her kapıya bir kumanya etkinliği gerçekleştiriyor.

Gerede Ülkü Ocakları Başkanlığı, ramazan ayında yardım bekleyen ailelere ramazan coşkusunu taşıyor. Gerede’de tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ramazan paketleri evlerine kadar götürülerek dağıtımı yapıldı.

Ramazan coşkusunu ilçenin dört bir yanına taşıyan Gerede Ülkü Ocakları, bu mübarek ayda ihtiyaç sahiplerine kumanya dağıtarak yüzleri güldürüyor. Ülkü Ocakları, veren el ile alan eli bu mübarek ayda buluşturmanın gururunu yaşadıklarını ve ramazan ayı boyunca devam edeceklerini belirtti.

Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanı Yusuf Darak konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bolu Ülkü Ocaklarımızın başlatmış olduğu her sene ramazan ayında devam eden her kapıya bir kumanya ve bir çocukta sen sevindir kampanyasına ihtiyaç sahibi ailelere tek tek ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Bu mübarek günde çalışmalarımızda gönüllü bütün vatandaşlarımızdan bütün esnaflarımızdan destek bekliyoruz. Rabbim yapmış olduğunuz yardımları kabul etsin” ifadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ