AK PARTİ’DE GENÇLER KONGREYE GİDİYOR

featured

ak parti gençlik kolları kongresiAK Parti Gençlik Kolları Gerede’de 4’üncü Olağan Kongresi’ni yapacak. AK Parti Gerede Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi’ni tek liste mevcut başkan Metin Turunç ile Gerede Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde yapacak.

AK Parti Gerede Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’ni 18 Ocak 2015 Pazar günü saat 15.00’de Genel Merkez’den katılımın sağlanacağı birçok davetli ile gerçekleştirecek.

AK Parti Gençlik Kollarını Başkanlığını yürütmekte olan mevcut başkan Metin Turunç, tekrardan aday gösterilerek görevi devam ettirecek. 2015 yılında yapılacak milletvekilliği seçimlerine yenilenmiş güçlü bir kadro ile girmeyi hedefleyen Ak Parti’de, 5. Olağan kongre süreci gençlik kolları ile devam ediyor.

İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, tek liste ile 10-18 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak kongrelerde görevi Cumartesi günü yapacakları 4. Olağan Kongresi sonrası da mevcut başkan Metin Turunç ile yola devam edeceklerini duyurmuştu. Böylelikle AK Parti sistemi bozmadan tek aday ve tek liste ile seçime girecek.

Başarılı çalışmalarıyla merkez ve ilçe teşkilatının takdirini kazanan Metin Turunç, merkezin ve teşkilatının tekrardan aday göstermesinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, 18 Ocak 2015 Pazar günü yapılacak olan Kongre’den sonra alacağı görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını kaydetti.

 

turunç 

 

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK PARTİ’DE GENÇLER KONGREYE GİDİYOR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir