Bartın Amasra’da Survivor Heyecanı: Platformu Kurmaya Başladılar

bartin amasrada survivor heyecani platformu kurmaya basladilar FXKvgR2e.jpg

Bartın’ın Amasra ilçesinde çekimleri yapılacak olan Meksika Survivor’ı “La Isla Desafio” için yarışma parkuru ve platformlarının kurulum çalışmalarına başlandı. 2 günde tamamlanması planlanan çalışmanın ardından yarışmanın çekimlerine başlanacak.

Meksika’da bir televizyon kanalında yayınlanacak olan ve Meksika’nın Survivor’ı olarak ifade edilen “La Isla Desafio” (La Isla: El Reality olarak da bilinebilen) yarışmasının çekimleri Bartın’da yapılacak. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından yapılan yarışma için Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Gömü köyündeki Siyah İnci ((Black Pearl) plajında parkur ve montaj alanı kurulumuna başlandı.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) koordinasyonunda Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliğinde Acun Medya tarafından çekimleri yürütülecek yarışma için dün başlanan platform ve parkur alanı kurulumu bu akşam tamamlanacak.

Meksika’daki bir televizyon kanalında yayınlanacak yarışmanın Bartın ayağının perşembe günü çekiminin yapılacağı ve bir gün süreceği öğrenildi. Çekimler için yarışmanın sunucu, yönetmen, teknik ekibi, Meksika’nın farklı bölgelerinden katılan yarışmacılar, çekimini yürütecek Acun Medya’nın teknik personelinin de içerisinde bulunduğu yaklaşık 200 kişilik ekibin perşembe günü Bartın’da olacağı öğrenildi. Siyah İnci plajnda yapılacak yarışma ve çekimlerinin yanı sıra Amasra’nın eşsiz doğa ve manzaralarından yapılacak çekimlerle de klip oluşturulacağı öğrenildi.

Yarışma parkurunun kurulduğu Siyah İnci plajı işletmecisi Bensu Altınyay Ercan, yarışmanın yapılacağı alanın pek keşfedilmemiş bir alan olduğunu belirterek, bölgenin muhteşem denizi ve doğasının yarışma programıyla tüm dünyaya tanıtılacağına inandığını ifade etti. Siyah İnci’nin sadece denizi sevenler değil, macera arayan herkes için vazgeçilmez bir yer olacağını belirten Ercan, “Yerimiz çok bilinmiyor, tanınmıyor. Bu yıl itibarıyla misafirleri konuk etmeye başladık. Acun Medya tarafından Kültür Bakanlığı iş birliğinde hayata geçirilecek olan yarışma programı ile Amasra’mız ve bölgemizin tüm dünyaya tanıtılacağına inanıyoruz. Burası 107 dönüm üzerine kurulu, 800 metre sahili bulunan, kamp ve karavan tatili sevenlerin ilgi gösterdiği bir koy. Muhteşem doğası ve dünyası ile huzuru, sakinliği arayanların kopamayacağı bir alan” diye konuştu.

(Haber Merkezi)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın Amasra’da Survivor Heyecanı: Platformu Kurmaya Başladılar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir