DÖRTDİVAN’A GEREDELİ MÜDÜR

featured

Dörtdivan’a Özel İdare Müdürü Gerede’denDörtdivan İlçesi’ne Geredeli hemşerimiz Hüdayi Çelik, Özel İdare Müdürü olarak atandı.

Dörtdivan İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne Geredeli hemşerimiz Hüdayi Çelik atandı. Bolu İl Özel İdaresinde başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren Hüdayi Çelik, Dörtdivan Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne getirildi.

Dörtdivan Kaymakamlığı İlçe Özel İdaresi’nde müdür olarak göreve başlayan Geredeli Hüdayi Çelik, komşu ilçe Dörtdivan’da görev yapacağından dolayı mutlu olduğunu belirterek, Bolu’da kazandığı deneyim ve tecrübeleri komşu ilçede uygulama fırsatı bulacağını söyledi.

Çelik, verilen göreve layık olmak ve İlçe’de eksik kalan çalışmalar için vazifesini en iyi şekilde gerçekleştireceğini kaydetti.

Hüdayi Çelik kimdir?

1980 yılında Gerede Kabiller Mahallesi’nde doğan Çelik, ilkokulu Ziya Gökalp İlkokulu’nda, orta ve liseyi Gerede İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü ve Adalet Yüksek Okulu’nu bitirdi. 2006 yılında Kocaeli Adliyesi’nde memuriyete başlayan Çelik 2011 yılından beri Bolu Özel İdaresi’nde çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Arapça bilen Çelik, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Çığrılı Medya Grup ailesi olarak hemşerimiz Dörtdivan İlçe Özel İdare Müdürü Hüdayi Çelik’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DÖRTDİVAN’A GEREDELİ MÜDÜR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 13 Ocak 2015, 10:27

    Tebrik ederim,hayırlı olsun.Başarılı olacağına yürekten inanıyorum.

    Cevapla
  2. Hayırlı uğurlu olsun

    Cevapla