FEHMİ KÜPÇÜ’YE GEREDE’DEN BÜYÜK DESTEK

featured

FEHMİ KÜPÇÜ’YE GEREDE’DEN BÜYÜK DESTEK (1)Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, seçim çalışmalarını Gerede’de sürdürdü.

7 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Bolu Teşkilatları, ilçe ilçe gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Belirlenen program dahilinde Gerede’de esnaf ziyaretlerine devam eden Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü büyük ilgi gördü. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Başkanı Ali Şafak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte esnaflarla sohbet eden Fehmi küpçü, seçimler için destek istedi.

İşyerlerini teker teker gezen Fehmi Küpçü, “7 Haziran seçimleri bizler için çok önemli. Bu seçimlerde Gerede olarak üzerimize büyük sorumluluk düşüyor. Yeni Türkiye yolunda Yeni Bolu için mecliste güçlü olmak zorundayız. Bu nedenle 3-0 yaparak meclise gitmek istiyoruz. Sizlerin desteği ve duası bize güç katacak. El birliği ile seçimlerden galibiyetle çıkacağız” dedi.

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Gerede İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen organizasyona katılan Fehmi Küpçü, ilçe ve köy muhtarları ile buluştu. Esentepe Otelde düzenlenen etkinlikte muhtarlarla sohbet eden Fehmi Küpçü, Gerede’nin daha da gelişmesi açısından 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu vurguladı. Gerede’ye yaptıkları yatırımlar hakkında açıklamalar yapan Fehmi Küpçü, “Gerede için güzel çalışmalar yaptık. Gerede’mize 4 yıllık fakülte açtık. Yapılamaz denilen kamulaştırmaları yaptık. Köy yollarımızı asfaltladık. Bu bölgenin evladıyız. Bu yatırımların hepsini sizlerle beraber yapıyoruz. Ak Parti iktidarı ile birlikte ülkemiz zenginlikte çalıştı. Aslında  Fehmi  Küpçü’ye oy vermiyorsunuz. Kendi geleceğinize oy veriyorsunuz. Bu yüzden kendi geleceğiniz için, istikbaliniz için 7 Haziran seçimlerinde daha titiz ve dikkatli olmalıyız” dedi.

ZİYARETLERE DEVAM ETTİ

Muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektiren Fehmi Küpçü daha sonra İlçedeki esnafları ziyaret etmeye devam etti. İlçeye yapılan hizmetleri değerlendiren Fehmi Küpü, esnaflardan büyük destek aldı.

TRAŞ OLDU

İlçedeki bir kuaföre giren Fehmi Küpçü, saçlarının uzadığını söyleyerek berber koltuğuna oturdu. Saçlarını kestiren Fehmi Küpçü, berber ile sohbet etti.

FEHMİ KÜPÇÜ’YE GEREDE’DEN BÜYÜK DESTEK

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
FEHMİ KÜPÇÜ’YE GEREDE’DEN BÜYÜK DESTEK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir