GEREDELİLER İFTARDA BULUŞTU

featured

Geredeliler iftarda buluştu2Ankara’da yaşayan Geredeliler, GERKAV’ın iftarında buluştu.

Gerede Kültür, Kalkınma ve Dayanışma Vakfı’nın düzenlediği iftar programında Ankara’daki Geredeliler buluştu.

GERKAV’ın her sene düzenleyerek geleneksel hale getirdiği iftar programı bu sene Ankara Kratya Restourant’da gerçekleştirildi.

İftar programına TBMM Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, TBMM 24. dönem Ankara Milletvekili Geredeli hemşerimiz Prof. Dr. Seyit Sertçelik, TBMM Eski Başkan Vekili İsmail Alptekin, Bolulular Federasyonu Başkanı Yakup Evirgen, Gerede Kültür Sosyal Danışma Derneği Başkanı Cafer Alagöz, Geredeliler Derneği Genel Sekreteri Ferhat Çetinoğlu, GERKAV yazarlarından Ahmet Özensoy, Burhan Sezen, İbrahim Mutlu’nun katıldığı iftara Ankara da bulunan Geredeli birçok üst düzey bürokrat, hayırsever iş adamı ve Gerkav vakfından burs alan öğrenciler ve aileleri katıldı.

25 yılı aşkın verdiği hizmetlerle Gerede’nin adını perçinleyen Gerkav Vakfı, bu yıl da 400’ü aşkın öğrenciye maddi imkân tanırken, verdiği burslar ile de pek çok öğrenciye ileriye dönük, emin adımlarla öğrenim almalarını sağlıyor.

Geredeli dostların birlikte vakit geçirdiği programda, yapılan konuşmalarda vakfın ve hayırlı hizmetlerin önemine değinildi.

Yemek sonrasında söz alan Vakıf başkanı M. Ziya Kahraman, Geredeli hemşerilerinden destek beklediklerini dile getirerek, burs ulaştırdıkları öğrenci sayısının 400’ü geçtiğini müjdeledi. Katılımın yoğun olduğu programda vakfın senede bir yayımladığı Gerede Dergisi’nin 2015 sayısı dağıtıldı.

Geredeliler iftarda buluştu1

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GEREDELİLER İFTARDA BULUŞTU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir