GÜNEŞ, GEREDE’DE PARKLARI DOLDURDU

park1Soğuk havalarla mücadele eden Gerede’de hava sıcaklıklarının bir anda artmasının ardından emekli, çalışan ve gençler soluğu çay bahçelerinde ve parklarda aldı.

Gerede’de bulunan Esentepe ve parklara gelen vatandaşlar sıcak havanın keyfini çıkardı. Soğuk havalarla mücadele eden Gerede’de hava sıcaklıklarının bir anda artmasının ardından merkezde bulunan çay bahçeleri ve parklarda sıcak havanın keyfini halk çıkardı.

Gerede’yi geçtiğimiz haftalarda etkisi altına alan soğuk hava yerini güneşe bıraktı. Hava sıcaklığının 9 dereceye kadar yükseldiği Gerede’de vatandaşlar bahçelere akın etti. Camiden çıkıp güneşlenmek için Havuzlu Çay Bahçesi’ne gelen yaşlılar, sıcak havaları özlediklerini söyleyerek, “Gerede’de havaların ısınması sonucu arkadaşlarımızla toplanıp çay içmeye güneşlenmeye geldik. Bu havaların ısınması bizim işimize yaradı” dedi.

Diğer yandan Gerede’de havaların ısınması özellikle aileleri ile Esentepe mesirelik alana gelen misafirlerde çocuklarını lunaparkta eğlendirerek güneşli havanın tadını çıkardı.

Öte yandan, Gerede’de hava sıcaklıklarının hafta boyunca 8 derecenin üzerinde seyretmesi bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GÜNEŞ, GEREDE’DE PARKLARI DOLDURDU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir