KILIÇDAROĞLU GEREDE EMNİYETİNİ KUTLADI

featured

kılıçdaroğlu emniyet ziyareti.JPG3Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gerede Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının 170. Kuruluş yıl dönümü kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gerede’ye gelerek seçim startını verdi. Gerede Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle ve esnaflarla sohbet etti. Daha sonra Gerede Emniyetini ziyaret eden Kılıçdaroğlu’nu Gerede Emniyet Müdürü Veli Gözütok ve emniyet mensupları karşıladı. Kapıda karşılanan Kılıçdaroğlu’na küçük polis tarafından çiçek verildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Polis Teşkilatının 170. Yılını kutlayarak, emniyet mensuplarının 10 Nisan 1845 tarihinden bu yana halkın can ve mal güvenliğini sağlayarak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli temel görevleri tüm ülkede olduğu gibi Gerede’de üstün bir başarıyla yerine getirdiğinden emin olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu, Gerede’de bulunduğu saatler içerisinde yardımcı olan emniyet mensuplarına teşekkür ederek, hayırlı görevler diledi.

Emniyet Müdürü Veli Gözütok’da, kendilerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “ Sizlerin çalışmalarını takip ediyorum bu anlamlı günde bizlere yapmış olduğunuz ziyaretinizden dolayı biz size teşekkür ederiz’’ dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 11 Nisan 2015 Cumartesi günü İstanbul Kartal Meydanı’nda yapacağı miting için Gerede’den ayrıldı.

kılıçdaroğlu emniyet ziyareti.JPG4

kılıçdaroğlu emniyet ziyareti

kılıçdaroğlu emniyet ziyareti.JPG2

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KILIÇDAROĞLU GEREDE EMNİYETİNİ KUTLADI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir