Ütopya yarışmasında en son kim elendi ?

featured

TV 8’in başarılı programı Ütopya, tamamen yeni bir yaşama adım atmış yarışmacıların yarattığı yeni bir dünya üzerine kurulmuştur. Ütopya yarışmasının, yapmacık birçok yarışmanın popüler olduğu TV ekranlarındaki farkı tamamen gerçek, tamamen insan doğasına göre bir yarışma olmasıdır. Bu yazımızda Ütopya kaçıncı gününde, Ütopya’ya nasıl başvuru yapılır, Ütopya iş teklifi, Ütopya pasaportu nasıl alınır gibi sorulara yanıt alabilirsiniz.

Ütopya 118. gününde

Heyecanla takip edilen Ütopya, 118. gününde ve yarışmanın kaçıncı gününde olduğunu öğrenmek için resmi web sitesine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu sitede Ütopya yarışması hakkında detaylı bilgiler, yarışmacılar ve Ütopya yeni yarışmacı olma koşulları da belirtilmiştir. Ütopya konseptinde sürekli olarak birileri elenmektedir, ancak yeni yarışmacıların eklenmesi ile bir döngü oluşmaktadır. Yarışmaya başvurmak, yeni bir hayata adım atmak eğer sizin için heyecan vericiyse hemen Acun Medya kanalı TV8’e Ütopya başvuru formu doldurup gönderin.

Ütopya yarışmasına nasıl katılabilirsiniz?

Ütopya 118. gününde ilerleyen günlerde Ütopya 119. gün, 120. gün de gelecek. Artık herkes bu yarışmayı takip ediyor ve birçok kişi de başvuru yapıp, bu renkli dünyada yerini almayı düşünüyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Bunun için TV 8 televizyon kanalının resmi sitesine girmeniz gerekiyor. Ütopya başvurusunda kendinizi tanıtabilir ve neden katılmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Ütopya Canlı izlemek

Hafta içi saat 18:00 dersek Ütopya saat kaçta başlıyor sorusunun da yanıtını vermiş oluruz. Ütopya yarışmasını TV 8 sitesi ile internet üzerinden izleyebilirsiniz hem canlı Ütopya izlemek hem de Ütopya yarışmasından part part kesit izlemek mümkündür.

Ütopya pasaportu nedir

Ütopya pasaportu, yarışma konsepti içinde bir terimdir. Bu pasaport ile siteye giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ütopya pasaportu, kimsenin bir etkisinin olmadığı bağımsız Ütopya alanına girişi de temsil eder.

Ütopya yarışması ile iş yapmak

Ütopya ile iş yapmak için de teklif verebilirsiniz. Eğer bir girişimci sanayici ya da esnafsanız yarışmacıların ürettiği ürünleri satabilirsiniz. Aynı zamanda Ütopya’da arsa satın alıp değerlendirebilirsiniz.

Ütopya 81. bölüm birinci parça

Ütopya 81. bölüm son derece heyecanlı sürdü, 81. bölümü 1. parça, 2. parça ve diğer iki parça olarak internetten takip edebileceğiniz gibi hafta içi TV 8 aracılığı ile de takip edebilirsiniz.

Ütopya yarışmacıları: Ütopya’da kimler kaldı?

An itibariyle (118. Ütopya günü) elenmeyen yarışmacılar şu şekildedir:

Caner, Eyüp, Harun, Kurretülayn, Buket, Altar, Aybüke, Murat, Pınar, Semih, Serkan, Tuncay ve Türkan Ütopyada hayatına devam eden isimler. Ütopya yarışmacıları ile iletişim için yine aynı şekilde web sitesine giriş yapmanızı öneriyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ütopya yarışmasında en son kim elendi ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir