“ADAM GİBİ SİYASET YAPIYORUZ”

featured

küpçü2Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü seçim çalışmalarını Bolu merkezde sürdürdü. Pazar esnafını gezen Fehmi Küpçü destek ve dua istedi.

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını ara vermeden sürdüren Fehmi Küpçü, Bolu merkezde vatandaşlarla bir araya geldi. Her Pazartesi günü İhsaniye Mahallesinde kurulan semt pazarını gezen Fehmi Küpçü, köylülerle sohbet etti. Pazar yerindeki tüm esnafları gezen Fehmi Küpçü destek ve dua istedi.

BAŞÖRTÜSÜNE SAHİP ÇIKIYORUZ

Türkiye’nin istikrar ve güven ortamında ilerlediğini ifade eden Fehmi Küpçü, Ak Parti olarak demokrasi ve özgürlüklerin arkasında yürüdüklerini, başörtüsüne sahip çıktıklarını belirterek, “Daha önce başörtüsü taktı diye kamu kurumlarında çalışamayan kardeşlerimize sahip çıktık. Oğlu askere gittiği zaman yemin töreninde içeriye alınmayan annelerimizin feryatlarına karşılık verdik. İmam hatiplere gidiyor diyerek ötelenen, ayrıştırılan kardeşlerimize sahip çıktık. Artık bu ülkede başörtüsü sorunu kalmadı. Ak Parti’de siyaset yapan herkes halkımızın istekleri doğrultusunda çalıştı. Sizin için çalıştık, bundan sonra da devam edeceğiz. İnşallah 7 Haziran seçimlerinden sonra ülkedeki istikrar ve güven ortamının sürmesiyle birlikte Türkiye daha güçlü olacak. Bundan hem Bolu hem de ilçeleri hizmet noktasında etkilenecek” dedi.

KANDİL PİLAVI DAĞITTI

Fehmi Küpçü, esnaf ziyaretlerinin ardından Belediye Meydanında vatandaşlara kandil pilavı dağıttı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile birlikte sıraya geçen vatandaşlara pilav dağıtan Fehmi Küpçü, vatandaşların kandilini kutladı.

MUHTARLARLA BİR ARYA GELDİ

Fehmi Küpçü daha sonra İl Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıya katılarak Muhtarlarla bir araya geldi. Gerçekleştirilen hizmetleri anlatan Fehmi Küpçü, CHP milletvekilinin hizmet gücünü azalttığını belirterek, “Bakın birileri ulusalcı geçiniyor. Meydanlarda önerge verdiği için atıp tutuyor. Hangi hayırlı işe imza attın? Erkeksen, mertsen, adamsan desene, Ben CHP’den, 21 milletvekilinden birisi olarak o başörtüsü ile ilgili Danıştay’a götüren zihniyetin bir tanesiyim. Biz sizinle beraber Bolu’nun kimliğini değiştirmek için adam gibi siyaset yapıyoruz, hiç kıvırmadan! Başörtülü ninemizin başörtüsüne saygı göstererek, sakallı amcamızın sakalına saygı göstererek siyaset yapaya çalışıyoruz. Hiç kıvırmıyoruz! Biz sizin değerlerinizi ne Anayasa Mahkemesine getirdik, ne Danıştay’a getirdik ne de burada ulusalcı takılıp HDP ile beraber kol kola yürüdük. Biz sadece sizinle; milletimizle yürüdük bundan sonrada inşallah sizlerle birlikte yürümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

SANAYİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Fehmi Küpçü daha sonra sanayi esnaflarını ziyaret ettikten sonra Gökçesu, Mengen ve Yeniçağa’da vatandaşlarla bir araya geldi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“ADAM GİBİ SİYASET YAPIYORUZ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir