ALLAR’DAN ULUSAL BASINA ZİYARET

featured

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Ankara’da ulusal basını ziyaret etti. Ziyarette gündem Batı Karadeniz’in incisi Gerede oldu.

Kanal D ve Hürriyet Gazetesi’ni ziyaret eden Mustafa Allar; Kanal D Ankara Temsilcisi Gazeteci-Yazar Zafer Şahin, Hürriyet Gazetesi Ankara Genel Yayın Yönetmeni Fatih Tekeci ve Hürriyet Gazetesi Ankara Muhabiri Murat Yılmaz ile Gerede ile ilgili yapılan ve yapılacak olan projeler ile Gerede’nin tanıtımı hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “İlçemizin tanıtımı için Ankara’da medyanın önde gelen isimlerini ziyaret ederek Geredemiz üzerine hasbihal ettik. Kanal D Ankara Temsilcisi Gazeteci-Yazar Zafer Şahin’i Ankara’da ki ofisinde ziyaret ettik. Akabinde Hürriyet Gazetesi Ankara Genel Yayın Yönetmeni Fatih Tekeci ve Hürriyet Gazetesi Ankara Muhabiri Murat Yılmaz’ı Ankara’da ki ofislerinde ziyaret ettik. Nazik kabullerinden dolayı Zafer Şahin, Fatih Tekeci, Murat Yılmaz ve Bam Medya İmtiyaz Sahibi Murat Çoban’a ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ALLAR’DAN ULUSAL BASINA ZİYARET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir