ARASTA İLK KİRACILARINI BELİRLEDİ

featured

Gerede’nin çehresini değiştirecek bir proje daha hayata geçiyor. Çalışmaların tamamlandığı arastada ihale süreci tamamlandı. Arastanın içerisinde bulunan 13 işyeri için kiralama ihalesi yapıldı.

Mülkiyeti Gerede Belediyesi’ne ait olan ve şehir merkezinin çehresini değiştiren Arastada çalışmalar tamamlandı. Tamamlanan çalışmaların ardından yapılan çalışmalar çerçevesinde kiralanacak iş yerlerinin plan ve programları yapılarak ihaleler Gerede Belediyesi meclis toplantı salonunda belediye encümeni tarafından yapılarak ihale ile Arastanın yeni kiracıları belli oldu.

İhale sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “İlçemizin çehresini değiştiren projemiz olan Arastada yer alan dükkânların kiralaması tamamlandı. İlçeye ait yöresel ürünlerin başında gelen şak şak helvası, keş, somun ekmek, deri ürünleri, aktar, kitap kafe, yöresel lezzetlerin sunulacağı kafe vb işyerleri olacak. Dükkân kiralayan esnaflarımız Arastada ki dükkânlarda kendilerini ve ilçemizi temsil edecekler. Ayrıca, yerli ve yabancı turistlere ilçemizin misafirperverliğini yansıtırken ilçemizin tanıtımına katkıda bulunacaklar. İlçemize ve esnaflarımıza hayırlı olsun” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ARASTA İLK KİRACILARINI BELİRLEDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir