ATA 84. YILINDA PROGRAMLAR İLE ANILDI

featured

İlçemiz Gerede’de Ulu Önder Atatürk vefatının 84. Yıldönümü ile anıldı.

Ulu Önder Atatürk’ün ölümünün 84. yıldönümü nedeni ile ilçemiz Gerede’de hazırlanan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası tören programı 10 Kasım 2022 Perşembe günü Kaymakamlık Atatürk Anıtında yapılan çelenk sunumu ile start aldı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası tören programı ilçemiz Gerede’de, 10 Kasım 2022 Perşembe günü saat 09.00’da Kaymakamlık Atatürk Anıtında çelenk sunma töreni ile başladı. Çelenkler Atatürk Büstüne sunulduktan sonra saat 09.05 de “ti” işareti ile iki dakikalık saygı duruşu yapılarak, bu sırada sirenler çalarak saygı duruşuna iştirak etti. Saygı duruşu bitiminde İstiklal Marşı söylenerek, aynı zamanda bir grup öğrenci bayrağı göndere çekti ve daha sonra yarıya indirdi. Bayrakların yarıya indirilmesi ile çelenk sunma töreni son bulurken, program salonda devam etti.

Salon programı saat 09.30’da Esentepe Aşçılık MTAL salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programa protokol tam kadro katılım sağladı.

Programda öğrenciler Atatürk konulu şiir ve yazılarının okumasının ardından Atatürk konulu şiir ve müzik dinletisi seslendirdi. Program sunumunun ardından Atatürk ve Mustafa Kemal’e veda temalı video gösterileri ile salon programı son buldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ATA 84. YILINDA PROGRAMLAR İLE ANILDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir