AYDEMİR’DE ADAY ADAYI

featured

zekiye aydemirGeredeli hemşerimiz Zekiye Aydemir, AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptı.

2015 Haziran genel seçimleri için Ak Parti’den Ankara 1. Bölge milletvekili aday adaylık başvurusunu yaparak milletvekili olmaya talip olduğunu söyledi.

Başvurunun ardından açıklamada bulunan Zekiye Aydemir,  siyasetin “kader ve kısmet ” işi olduğunu belirterek, ‘’Dünyada olunabilecek en güzel yer bir kulun dua’sında yer alabilmektir. Haftanın bu en güzel gününde bu kutlu göreve adım attığım haftanın en mübarek gününde tebrik ve başarı dileklerini ileten Başta İl Başkanımız Nedim Yamalı olmak üzere tüm yardımcılarıma yanımda olan, olmak isteyip de olamayan telefonla arayan tüm arkadaşlarıma, es, dost ve akrabalarımdan Allah razı olsun’’ dedi.

Aydemir, “Profesyonel iş yaşamım her ne kadar Ankara’da geçse de biz, hiçbir zaman Gerede’den kopamadık. 20 yıllık iş hayatı deneyimi ve bürokrasi birikimimi Rab’bim izin verirse, halkının teveccühü ile sevgili memleketime 77 milyona hizmet edebilmek, hizmetkârı olabilmek için, kalıcı eserler yaparak, yüreklerini kazanmaya adayım. Bu süreç içerisinde; kadınlarımızın ve gençlerimizin, eğitim, meslek, iş imkânları ile projelerim için elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum.  Bu görüş, benim siyasete adım atmamı sağladı. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ısrarla üzerine durduğu ve bizden başka hiçbir siyasi partinin bu anlamda sunamadığına inandığım “Ak Parti Siyaset Akademisi” sürecindeki deneyim ve vizyon paylaşımı, değerli hocalarımızdan aldığımız dersler, şahsımı siyasete atılım konusunda, biz kadınlara bu süreçte yerel seçimlerin start verdiği bu süreçte tanıdığı pozitif ayrımcılık, beni hem yüreklendirdi hem de cesaretlendirdi. Başkanımıza ve Ak teşkilatımıza, partimizin kurulduğu 14 Ağustos 2001 gününden bugüne kadar bağlılığımı, yüreğimizdeki Ak Parti sevdasını ve hanımlara yönelik pozitif ayrımcılığı ile bizleri yüreklendirdiği için, huzurlarınızda en kalbi duygularımla, minnetlerimi iletiyorum. Ak Parti’den ve diğer siyasi partilerden aday adaylığını açıklayacak herkese, seçimin hayırlı olmasını diliyorum.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AYDEMİR’DE ADAY ADAYI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir