BAŞKAN ALLAR, ANKARA HEYETİYLE

featured

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Gerede ile alakalı çalışma dosyaları ile birlikte Ankara’ya gitti. Belediye Başkanı Mustafa Allar’a, Ak Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin eşlik etti.

Belediye Başkanı Mustafa Allar ilk olarak Ak Parti Bolu Milletvekilleri ve AK Parti il, ilçe teşkilatları ve ilçe belediye başkanları ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katıldığı toplantıda Gerede ile alakalı dosya üzerinden Bakan Ersoy’a sunum gerçekleştirdi. Bakan Ersoy kendisine yapılan sunum ile ilgili Belediye Başkanı Mustafa Allar’a olumlu görüşler belirtti. Görüşme sonrası Mustafa Allar ve aynı heyet, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile birlikte Bolu ve ilçeleri ile alakalı istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Geçtiğimiz günlerde Bolu’ya gelen Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’un vermiş olduğu randevuya istinaden, AK Parti Bolu Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü ve Sayın Arzu Aydın hanımefendi ve AK Parti İl Başkanımız Sayın Nurettin Doğanay ile birlikte Bakanlık binasında gerçekleştirdiğimiz toplantıda ilçemizin, kültür ve turizm alanındaki ihtiyaçları ile ilgili sayın Bakanımıza sunum yaptık, Sayın Bakanımıza şahsım ve ilçe halkım adına teşekkür ederim. Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyaretimiz sonrası, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Metin, AK Parti Bolu Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü ve Sayın Arzu Aydın hanımefendi, AK Parti Bolu İl Başkanımız Sayın Nurettin Doğanay, AK Parti belediye ve ilçe başkanlarımız ile birlikte istişare toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAŞKAN ALLAR, ANKARA HEYETİYLE

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir