BAŞKAN MUHTARLAR İLE TOPLANTI YAPTI

featured

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve ilçede görev yapan 8 mahalle muhtarı bir araya gelerek istişare ve fikir alışverişi toplantısı gerçekleştirdi.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya; Belediye Başkanı Mustafa Allar, muhtarlar, Muhtarlık İşleri Müdürü, Basın Halkla İlişkiler Müdürü ve Sosyal Yardım İnceleme Komisyonu üyeleri katıldı. Yapılan toplantıda, mahalle muhtarları aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların belirlenmesi konusunda istişare ve fikir alışverişi yapıldı. Olumlu geçen toplantı sonrası mahalle muhtarları Belediye Başkanı Mustafa Allar’a her zaman kendilerinden fikir ve görüş aldığı bunun yanı sıra istek ve taleplerinin geri çevrilmediği için teşekkür etti.

Toplantı sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Belediye Meclisimizce oy birliğiyle çıkartılan sosyal yardım yönetmeliği konusunda mahalle muhtarlarımız ile istişare ettik. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tespiti noktasında inceleme komisyonlarımız haricinde muhtarlarımızın da görüşü bizim için çok önemli. Toplantımıza katıldıkları için kendilerine teşekkür ederim” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAŞKAN MUHTARLAR İLE TOPLANTI YAPTI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir