BBP’Lİ DEMİR TEŞKİLATLANMAYA HIZ VERDİ

featured

Büyük Birlik Partisi’nin yeni İl Başkanı Ümit Demir teşkilatlanmalara hızlı başladı. Partinin uzun süredir boş olan Yeniçağa ilçe ve Karacasu belde teşkilatları kuruluyor.

Geçtiğimiz hafta Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Merkezi tarafından Bolu İl Başkanı olarak atanan Ümit Demir, teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Mevcutta, Merkez, Gerede ve Göynük’te teşkilatı bulunan partinin, yeni İl Başkanı Demir’in girişimleri neticesinde uzun süredir teşkilatı olmayan Yeniçağa ilçesinde ve Bolu Merkez ilçesine bağlı Karacasu beldesinde teşkilatlanmaya başladığı öğrenildi. Yeni teşkilatı kurmak üzere görevlendirilen isimler ise Yeniçağa için ilçe esnaflarından Adem Aracı olurken, Karacasu için ise partinin 2019 yerel seçimlerinde Belediye Başkan Adayı olan, eski meclis üyesi İrfan Dülger oldu.

Başkan Demir’in girişimleri sonrası BBP Genel Merkezi onayıyla Yeniçağa’da teşkilat kurma yetkisi alan Adem Aracı’ya yetki belgesini, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Doç. Dr. Emin Serin takdim etti.

BBP Bolu İl Başkanı Ümit Demir ve Gerede İlçe Başkanı Eyüp Yalçın’ın da hazır bulunduğu Yeniçağa’da gerçekleşen takdim törenine, Aracı’nın ekibinde görev alacak yeni yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Törende konuşan Serin törene katılanlara teşekkür ederek, Yeniçağalılarla eskiye dayanan dostluklarının olduğunu, Aracı’nın bu görevi layıkıyla yerine getireceğine inandığını belirtti.

BBP Karacasu Belde Teşkilatı’nı kurmak üzere yetkilendirilen İrfan Dülger’e ise yetki belgesini BBP Bolu İl Başkanı Ümit Demir takdim etti. İl genelinde teşkilatlanma çalışmalarına hız verdiklerini belirten Başkan Demir, Bolu’nun her ilçesinin, her beldesinin, her köyünün ve her mahallesinin sorunlarını doğru siyasetle çözüme kavuşturmak için çalışacaklarını ifade etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BBP’Lİ DEMİR TEŞKİLATLANMAYA HIZ VERDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir