BESOB BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

featured

GEREDELİ BAŞKANLAR BESOB KURUL TOPLANTISINDA

Gerede ilçemizin BESOB’a bağlı STK başkanları, Bolu’da düzenlenen Başkanlar Kurulu Toplantısına katıldı.

Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği 2022 Başkanlar Kurulu Toplantısı Bolu Koru Hotels toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları katıldı. Gerede ilçemizden de Birliğe bağlı birçok başkan toplantıya katılım sağladı.

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Birlik Başkanı Geredeli hemşerimiz Tahir Gayret yaptığı açılış konuşmasında toplantıya katılan oda başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan konuşmasında toplantının amacının odalarımızın, esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarının tespit edilerek çözüm yollarını hep beraber bulmak ve oda başkanlarımızın teklif ve önerilerinin bu toplantıda görüşülerek hayata geçirilmesini sağlamaktır dedi.

Toplantıda Birliğe bağlı esnaf odalarının genel durumları değerlendirildi. Önümüzdeki çalışma döneminde neler yapılmalı hangi çalışmalara daha ağırlık verilmeli gibi konular ele alınarak görüşüldü.

Birlik Başkanı Tahir Gayret, geçen bir yılda Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin yapmış olduğu çalışmaları dile getirerek oda başkanlarına açıklamalarda bulundu. Ülke olarak zor bir durumdan geçiyoruz bundan ençok etkilenen esnaf ve sanatkarlarımızın ciddi sorunları olduğu doğrudur önümüzdeki süreçte de umut ediyorum ki bunları hep birlikte Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ve devletimizin esnaf ve sanatkarlarımıza sunacağı destek, teşvik vb. ekonomik politikaları ile çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum dedi.

Toplantının dilek ve temenniler bölümünde söz alan oda başkanları, toplantının çok yararlı geçtiği, toplantıda dile getirilen sorunların çözüm önerileri için bunların gerekli platformlarda birlik nezdinde dile getirilip takibinin yapılıp sonuçlandırılmasına çaba sarf edilmesine karar verildi.

Birlik başkanı Tahir Gayret, toplantının sonunda tekrar oda başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek bu günkü başkanlar kurulunun toplantısının ileriye dönük yapacağımız çalışmalara ışık tutacağını belirterek toplantıyı bitirdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BESOB BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir