CAMİİ ASFALTI CEMAATİNDEN DUA ALDI

featured

Cami cemaatinden dua aldı1Gerede Belediyesi Dayıoğlu Mahallesi İbadullah Camii etrafına attığı sıcak asfalttan dolayı çalışanlara ve asfalt atılmasında emeği geçenlere dua aldı.

Ayağımız çamura değmeyecek anlayışıyla asfalt, kaldırım, tretuar çalışmalarını başlatan, bu güne kadar da ilçemizin bütün mahallelerinde büyük ölçüde tamamlanan asfalt ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Gelen talepler ve yapılan tespitler sonrasında, Gerede Devlet Hastanesi Acil Servisin olduğu alanda sıcak asfalt çalışması tamamlandı. Dayıoğlu Mahallesinde belirlenen alanlarda sıcak asfalt çalışmaları başladı. Yapılan çalışmalar sonrasında Dayıoğlu Aile Parkı Çevresi, Dayıoğlu Mahallesi Barboros Sokak, Kılıç Sokak, Turgut Reis Sokak, Türkmen Sokak ve Hızırbey Caddesinden Hayrettin Demiralp Caddesi, Gerede Huzurevi önündeki alana kadar sıcak asfalt çalışması yapılacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CAMİİ ASFALTI CEMAATİNDEN DUA ALDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Merhaba,
    Sayın Allar SÖZÜ (Ayağımız çamura değmeyecek anlayışıyla asfalt, kaldırım, tretuar çalışmalarını başlatan, bu güne kadar da ilçemizin bütün mahallelerinde büyük ölçüde tamamlanan asfalt ve kaldırım çalışmaları devam ediyor)Fakat Demirciler Mh.Billur Sk.Halen Asfaltlanmadı sokaktaki inşaat çalışmalarıda bitti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cevapla