DİKKAT! ELEKTRİKLER KESİLECEK

featured

İlçemiz Gerede genelinde enerji ihtiyacı ve ilave şebeke yatırım çalışması nedeniyle 13 Ağustos 2020 Perşembe günü 09.30 ile 15.30 saatleri arasında planlı elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.

SEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle kesintinin yapılacağı yerler ve tarihleri şu şekilde; 13 Ağustos 2020 Perşembe günü 09.30 ile 15.30 saatleri arasında Aktaş Köyü Merkez Mah., Gölcük Mah., Orman İşletme civarı, Yazıköy Kayıkiraz Yaylası, Yünlü Yaylası ve civardaki özel trafolar olarak yer aldı.

Yapılan açıklamada; “Programlı çalı​​​şma saatleri yaklaşık olarak belirlenmişt​​ir. Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi ​durumunda, siste​me kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınız​ı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketiciler​imizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır. Bu hususların dikkate alınmasını önemle rica ederiz” denildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DİKKAT! ELEKTRİKLER KESİLECEK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir