EMNİYET PERSONELİNDEN KAYMAKAM’A ZİYARET

featured

Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Gerede İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hakan Kutluay ve Emniyet Müdürlüğü personeli, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ı makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatının en eski ve köklü kuruluşlarından biri olduğunu, emniyet teşkilatının mesai mefhumunu gözetmeksizin cansiperane görev yaparak önemli başarılara imza attığına dikkat çeken Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal “Görevlerini yerine getirirken hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin gerekliliklerini ilke edinen emniyet teşkilatımız, en büyük gücünü vatandaşlarımızın desteğinden almaktadır. Terörle mücadele başta olmak üzere, örgütlü suçlar ile diğer suç ve suçlulara karşı verilen mücadelede Türk polisinin başarısıyla Türk milleti olarak gurur duyuyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için fedakarca görev yapan polis teşkilatımız, bugün dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede gece gündüz görev yaparak halkımızın sağlığının korunmasında önemli görev ifa etmektedir. Tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret esnasında duygularını dile getiren Ünsal “Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümünde tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı yıllar temenni ediyorum” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EMNİYET PERSONELİNDEN KAYMAKAM’A ZİYARET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir