GENEL MÜDÜR POYRAZ’DAN GEREDE ZİYARETİ

featured

Gerede Tarım Kredi Kooperatifi’nin ziyaretçisi Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Davut Arpa ve Sakarya Bölge Müdürü Fırat Sungur oldu. Faaliyetleri yerinde incelemek üzere ilçemize ziyaret gerçekleştiren Poyraz, Gerede Tarım Kredi Kooperatifi personeline de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Sakarya ve Kütahya Bölge Birliklerinin faaliyet alanında yer alan kooperatiflere ziyarette bulundu. Pandemi sürecinde tarımsal üretimin aksamaması için tüm tedbirleri alarak hizmet veren Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, bu süre zarfında planlaması önceden yapılan yatırımların da tamamlanması konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Tarım Kredi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Sakarya ve Kütahya Bölge Birliklerini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Poyraz, çalışanlar ile görüşmesinde pandemi süresince Türkiye’nin dört bir yanında çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek; “Temel girdilerin çiftçiye ulaştırılması anlamında hiçbir eksiklik yaşatmadık. Tohumdan ilaca gübreden akaryakıta tedarik sürecini sağlıklı bir şekilde işlettik. Sokağa çıkma yasağı uygulanan bölgelerde dahi İçişleri Bakanlığımızın izniyle ihtiyaç duyulan her noktaya ulaştık. Tarımsal üretimin devamı noktasında biz kooperatiflerimizi açık tutup çiftçilerimizin ihtiyacı olan bu girdileri zamanında temini noktasında bin 622 noktada çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etti. Bunun için sizlerin nezdinde tüm Tarım Kredi çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Müdür Poyraz, ziyareti kapsamında Sakarya Bölge Birliğine bağlı Gerede, Çaydut, Yukarısoku ve İzmit Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret ederek çalışanlarla görüştü. Ziyaret esnasında Poyraz’a İnsan Kaynakları Daire Başkanı Davut Arpa ve Sakarya Bölge Müdürü Fırat Sungur eşlik etti.

Bölge ziyaretleri kapsamında Kütahya Bölge Birliğine giden Poyraz, burada bölge birliği çalışanlarıyla görüştü. Kütahya’da bulunan Tarım Kredi Kooperatif Market şubesini ziyaret eden Poyraz, Bölge Müdürü Özkan İnci’den faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Üretici ile tüketici, pazarla üretim arasındaki bağın sağlıklı kurulması gerekliliğine vurgu yapan Poyraz “Şuan için ülke genelinde 93 markete ulaştık. 2021 yılı sonuna kadar da 500 markete ulaşmayı hedefliyoruz. Burada yalnızca ortaklarımızın ürünlerini değerlendirmiş olmakla kalmıyor aynı zamanda vatandaşlarımıza da kaliteli ürünlere uygun fiyatla ulaşmalarını sağlıyoruz. Gıda sektörü için kalite ve fiyat konusunda bir denge görevi yerine getiriyoruz. Yaşadığımız pandemi süreci ne kadar önemli bir vazifemiz olduğunu gözler önüne serdi. Market çalışanlarımıza da özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kütahya Bölge Birliğine bağlı Domaniç, Çamlıca, Tavşanlı ve Çobanköy Kooperatiflerini de ziyaret eden Poyraz, kooperatif çalışanlarıyla görüştü.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GENEL MÜDÜR POYRAZ’DAN GEREDE ZİYARETİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir