GEREDE GENÇLİK MERKEZİNDEN KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ

featured

Çocuklar mutlu olsun projesi kapsamında köy okulunda öğrenim gören sekiz öğrenciyi yemeğe götüren Gerede Gençlik Merkezi Müdürü Elif Gülen, öğrencilerin gönlüne dokunarak farklı bir etkinliğe imza attı.

İlçemiz Gerede’ye beş kilometre uzaklıkta bulunan Ibrıcak Köyü İlkokulunda öğrenim gören sekiz öğrenci Gerede Gençlik Merkezi’nin etkinliği ile kaynaşıyor.

Gerede Ibrıcak köyünde öğrenim gören öğrenciler Gerede Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından “Çocuklar Mutlu Olsun” projesiyle yemeğe götürüldü. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gerede Gençlik Merkezi Müdürü Elif Gülen; “Öğrencilerimiz bu tür etkinlikler sayesinde hem eğleniyor hem de büyük bir mutluluk yaşıyor. Amacımız onların minik kalbine dokunmak. Onların kalbinde Elif öğretmen olarak yer almak. Öğrencilerimiz ile ilerleyen günlerde tekrar motive edici farklı sosyal ve kültürel etkinliklerle bir araya gelmeyi hedefliyoruz. Onların gözlerindeki mutluluğu görmek bizleri de ayrıca mutlu ediyor” ifadelerine yer verdi.

Yemek sonrası öğrencileri kurumda ağırlayan Gülen; öğrenciler ile müzik eşliğinde eğlenip, futbol ve basketbol oynamayı da ihmal etmedi. Öğrencilerin okuma etkinliği kapsamında her gün bir kitap bitirdiğine ve aylık 30 kitabın altına düşmediklerine de değinen Gülen, bu sayede öğrencilerimizin okuma alışkanlığı kazanmasına da katkı sağlıyoruz ifadelerine yer verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GEREDE GENÇLİK MERKEZİNDEN KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir