GEREDE’DE AK KADINLAR ÇAT KAPI ZİYARETİNDE

featured

AK Parti Gerede İlçe Kadın Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında çat kapı ziyaretlerini sürdürüyor. Geredeli Ak Hanımlar çat kapı ziyaretleri kapsamında Şubat ayında 100’ün üzerinde aileye ziyaret ile ulaştı.

AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı ve yönetim kurulu üyeleri çat kapı ziyaretlerini sürdürüyor. Her gittikleri yerde sıcak ilgiyle karşılanan AK kadınlar, sandık esaslı ev sohbeti yaptıklarını belirterek dua ve destek istediklerini söylüyor.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZA VE AK PARTİYE DESTEK İSTİYORUZ

AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendi ilçelerinde çat kapı ev ziyaretleri yaptıklarını belirterek, “Kadın Kollarımız zaman zaman esnaf ziyaretleri de yaparken, genellikle de ev ziyaretleri yaparak kadınlarımızı bilgilendirip, yerel seçimlerde Belediye Başkan adayımız Mustafa Allar beye ve AK Parti’ye destek vermelerini istiyoruz. Gittiğimiz çat kapı ziyaretlerinde, sandık esaslı ev sohbetine katılarak ev hanımları ile bir araya geliyoruz. 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili destek ve dualarını istiyoruz” dedi.

HALKIMIZLA GÖNÜL BAĞI KURMAYA DEVAM EDİYORUZ

Hanımlardan destek ve dualarını istediklerini belirten AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı; “Evde toplanan kadınlarımızla 31 Mart seçimleriyle ilgili sohbet edip destek ve dualarını istiyoruz. Bize gösterilen sıcak ilgi, bizleri sevindiriyor. Zaten AK Parti hizmetlerinin yanında, halkıyla gönül bağı kurmayı başarmış bir partidir. Çat Kapı ev ziyaretlerimiz ve üye kayıt çalışmalarımız ile hizmetlerimizi anlatmaya halkımızla gönül bağı kurmaya devam ediyoruz. Biz hep birlikte kocaman bir aileyiz. Sandıklardan kadınların sesinin gür çıkacağı sözünü kadınlarımızdan alıyor ve sonuna kadar güveniyoruz” diye konuştu.

Başkan Çığrılı ayrıca ilçede ev ziyaretleri sırasında AK Parti ve AK adayımız Mustafa Allar beyin tanıtım broşürlerini de dağıtıyoruz dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GEREDE’DE AK KADINLAR ÇAT KAPI ZİYARETİNDE

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir