GEREDELİ BAŞKANDAN ÖRNEK PROJE

featured

Geredeli iş insanı BOLİMDER Başkanı Hüseyin Altundağ, dernek adına yaptığı örnek proje ile ihtiyaç sahibi öğrencilere 200 bin liralık bağış sağladı.

Bolu Önder İmam Hatipliler Derneği (BOLİMDER) tüm sivil toplum kuruluşlarına örnek olacak bir projeye imza attı. Karaköy’de kiraladıkları tarlaya mısır eken BOLİMDER hem tarıma katkıda bulundu, hem de ihtiyaç sahibi öğrencilere 200 bin liralık bağış sağladı.

Yaptığı sosyal faaliyetlerle ve ihtiyaç sahibi öğrencilere verdiği destekle dikkat çeken BOLİMDER bu kez çok farklı bir projeye imza attı.

BOLİMDER üyesine ait olan Karaköy’de ki tarlayı kiralayan dernek, ektiği mısırla hem tarıma destek oldu hem de ihtiyaç sahibi öğrenciler için gelir elde etti. Konuyla ilgili açıklama yapan BOLİMDER Başkanı Hüseyin Altundağ; “Dernek üyelerimizden bir arkadaşımız Karaköy’de bulunan 24 dönüm arazisini kiralayarak bu yıl derneğimizin adına tane Mısır ektirmiştir. Bunu yaparak ülke ekonomisine, ülke tarımına BOLİMDER derneğimize ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 200 bin TL bağışta bulunmuştur ve bu parayı ekonomiye kazandırmıştır” ifadelerine yer verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GEREDELİ BAŞKANDAN ÖRNEK PROJE

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir