GİGDER ÖNDERLİĞİNDE FETİH KUTLANDI

featured

Gerede İmam Hatip Gönüllüleri Derneği tarafından yapılan organizasyon ile 2019’u 2020’ye bağlayan gece Mekke’nin fethinin yıl dönümü Kuran ziyafeti ile kutlandı. Programa konuşmacı olarak Doç. Dr. Şaban Karasakal katılım sağlarken, Hafız Osman Şahin, Musa Coşkun ve Yaşar Çuhadar ise Kuran ziyafeti sunarak dinleyicilere seslendiler.

Mekke’nin Fethinin 1388 yıl dönümü İlçemiz Gerede’de düzenlenen etkinlik ile kutlandı. Gerede İmam Hatip Gönüllüleri Derneği (GİGDER) tarafından Melih Gökçek Kültür Merkezinde kutlanan fetih programına ilçe halkının katılımı yoğun oldu.

Gerede İmam Hatip Gönüllüleri Derneği Başkanı İsmail Yerlikaya program sonrası açıklamasında; “Yılları aşarak kalplerimizin kapılarına ışıklar tutan Mekke’nin fethinin 1388.yılı vesilesiyle düzenlemiş olduğumuz programa katılan tüm hemşerilerimize, sohbetleriyle kalplerimizi birbirine bağlayan Doç. Dr. Şaban Karasakal hocamıza, Kur’an ziyafetiyle kulaklarımızın pasını alan Kurra Hafızlar; Hafız Osman Şahin, Musa Coşkun, Yaşar Çuhadar hocalarımıza, şiir ve ilahi okuyan öğrencilerimize, programda görev alan öğrencilerimize ve dernek üyelerimize şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verdi.

Programa katılan Gerede halkı programı düzenleyen Dernek üyelerine teşekkür etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GİGDER ÖNDERLİĞİNDE FETİH KUTLANDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir