GTSO İLE ZİRAAT BANKASI PROTOKOL İMZALADI

featured

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası Gerede Şubesi arasında imzalanan protokol ile GTSO üyeleri Bankkart Başak ile 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanabilecek.

Gerede TSO’da imzalanan protokole Başkan Ersin Kaşka, Genel Sekreter Turhan Anaç, Ziraat Bankası Şube Müdürü Devrim Gül ve Girişimci Müşteri İlişkileri Yetkilisi Zeki Bük katılım sağladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirilen bankkart tedarik zinciri finansman projesi lansmanının ardından Gerede TSO ile Ziraat Bankası Gerede Şubesi arasında protokol imzalandı.

NAKİT SIKINTISI ÇEKEN ÜYELERİMİZİN FİNANSMAN İHTİYACI KARŞILANACAK

Protokolle ilgili açıklamada bulunan Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka; “Pandemi sürecinden tüm sektörler etkilendi. Çatı kuruluşumuz olan TOBB’un önderliğinde Gerede Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreci daha rahat atlatabilmeleri için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu yönde Odamız, Ziraat Bankası ile güçlerini birleştiriyor. Tedarik zinciri finansmanı kolaylaşıyor. Alıcı ve satıcı arasında güvenli ticaret sistemi kurmayı sağlayan bankkart başak ile üyelerimiz alımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanabilecektir. Alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açıyoruz. Üreticiler veya satıcılar tahsilat ile uğraşmadan, güven içinde mallarını satabilecekler. Alıcılar da uygun vade ve maliyette finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Nakit sıkıntısı çeken üyelerimiz bankkart başak ile finansman ihtiyacını karşılayarak, üretimde ve ticarette de devamlılık sağlamış olacak. İmzalanan protokolün tüm üyelerimize ve KOBİ’lerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GTSO İLE ZİRAAT BANKASI PROTOKOL İMZALADI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir