GTSO’DA SEÇİMLER BİTTİ, LİSTEDE KİMLER VAR?

featured

Gerede Ticaret ve sanayi Odası Başkanlığı’nın 1 Ekim’de başlayan Oda seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve disiplin kurulu üye seçimleri meclis üyelerinin oy birliği ile gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanlığına güven tazeleyerek tekrar Ersin Kaşka seçilirken, Meclis Başkanlığına ise Hasan Demirdaş seçildi.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nın organ seçimleri yapılarak askı süresinin sona ermesi ile kesinleşti. Gerede TSO’nun toplantı salonunda gerçekleşen seçimlerde yönetim kurulu başkanı ve yardımcısı, meclis başkanı ve yardımcısı ile 10 yeni meclis üyesi ve 3 yönetim kurulu üyesi belirlendi.

Seçimler sonucunda Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Başkan Yardımcısı Burhan Demirses, Meclis Başkanı Hasan Demirdaş, Başkan Yardımcısı Yılmaz Turçin, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Tabak, Sefa Çubukçuoğlu, Yasin Turan. Meclis Üyeleri ise Celalettin Ergüven, Mustafa Bilen, Nurullah Yıldız, Hayrettin Kılınçarslan, Halil Yurtsever, Yaşar Yıldız, Sezai Berber, Sedat Arslan, Hüseyin Güldemir ve Rıfat Eser seçildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, güven tazelediği seçimlere katılan tüm üyelerine teşekkür etti. Seçimlerin ardından Başkan Kaşka’ya tebrik ziyaretleri de başladı.

Haber: Mehmet Çığrılı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GTSO’DA SEÇİMLER BİTTİ, LİSTEDE KİMLER VAR?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir