İMAMLAR YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

featured

İmam hatip ve müezzin kayyımların merkez ve köy personelleri ile yapılan 2020 yılının ilk hizmette başarı ve istişare toplantısı yapıldı. Grup toplantılarının yapıldığı yerler arasında Yıldırım Bayezid Camii, 1 Hacı Emin Efendi Camii, Şeyh Hüseyin Efendi Camii, Cihangir Camii, Mevlana Camii, Sungurlar Köyü, Yunuslar Köyü Çukur Mah., Çağış Köyü, Macarlar Köyü, Külef Köyü, İkinci Avşar Köyü, Kazanlar Köyü, Salur Köyü, Halaçlar Köyü, Nuhören Köyü ve Aydınlar Köyü Battallar Mahallesi yer aldı.

Hizmette ve görevde başarılı olmanın yollarını maddeler halinde anlatılarak işlenen toplantı görev yapma ve hizmet verme iştiyakını artırıcı nitelikte oldu. Toplantıda görevlilerden oluşturulan “Cami grupları” çizelgeleri dağıtılarak, grupların ne amaçla oluşturulduğu izah edilerek, görevlilerin bu konudaki görüşlerine başvuruldu.

Ayrıca toplantıda Başkanlık tarafından duyurulması istenilen konular, Kur’an kurslarında karşılaşılan problemler ve ilçedeki din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular görüşüldü.

Toplantıda yapılabilecek faaliyetler değerlendirmesinin yanı sıra, yapılabileceklerin tespiti gerçekleştirilip bir nevi sonuca bağlanmasına değinildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İMAMLAR YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir