KÜPÇÜ: “HAZIR OLUN, 3-0 GELİYOR”

featured

KÜPÇÜ “HAZIR OLUN, 3-0 GELİYOR”Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, siyasi rakiplerine gözdağı verdi. Görüştükleri her vatandaştan büyük destek alan Küpçü, “Sahada görüştüğümüz vatandaşların inancı bize daha da güç veriyor. Görüyoruz ki vatandaşımız kararını çoktan vermiş. Hazır olun, 3-0 geliyor” dedi.

TBMM Divan Kâtip Üyesi ve AK Parti Bolu 2.Sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, partilileri ile birlikte Bolulu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Halktan büyük destek alan Küpçü, insanların Ak Parti’ye olan inancından oldukça memnun.

 “VATANDAŞIMIZ KARARINI ÇOKTAN VERMİŞ”

Vatandaşlarla sohbeti sırasında istikrarsızlığın ülkeye zarar getireceğini sıkça vurgulayan Fehmi Küpçü, “Ülkemizde istikrarsızlığa izin vermemeliyiz. Türkiye istikrarsızlıktan ve krizlerden çok çekti. Krizler her zaman Türkiye’nin önünü kesmiş, gelişme ve kalkınmamızı engellemiştir. 1 Kasım seçimlerinde milletimizin sağduyusuna inanıyorum. Halkımız Türkiye’nin önünü kesmek isteyen iç ve dış güçlere izin vermeyecektir. Yaptığımız ziyaretler ve çalışmalar sırasında hemşerilerimizden çok yakın ve destek görmekteyiz. Hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Sahada görüştüğümüz vatandaşların inancı bize daha da güç veriyor. Görüyoruz ki vatandaşımız kararını çoktan vermiş. Hazır olun, 3-0 geliyor” diye konuştu.

“13 YILDA MİLLETİMİZİN GÖNLÜNE GİRDİK”

AK Parti’nin 13 yılda milletin gönlüne girecek birçok çalışmaya imza attığını söyleyen AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü açıklamalarını şöyle sürdürdü: “13 yılda milli gelirimiz 230 milyar dolardan 800 milyar dolara çıkardık. 3000 dolardan aldığımız kişi başına milli geliri 10 bin doların üzerine çıkardık. 13 yıl önce IMF kapısında bekleyen Türkiye’den IMF’ye de borç verecek bir Türkiye olduk. Merkez Bankası rezervimizi 26 milyar dolardan aldık 102 milyar dolara çıkardık. Türkiye, 2003-2013 yılları arasında bütün küresel krizlere rağmen ortalama yüzde 5 civarında büyüdü. Bu rakamlarla Avrupa’nın en hızla büyüyen ülkeleri arasında yer aldık. İhracatımızı 36 milyar dolardan aldık, 158 milyar dolara çıkardık. Türkiye 2004’te 34 yıl sonra ilk defa tek haneli enflasyon rakamlarına geldi.”

“TEK AMACIMIZ MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKTİR”

Tek amaçlarının millete hizmet etmek olduğunu yineleyen Küpçü, “13 yılda 117 yeni üniversite açtık. 2002’de sadece 355 bin derslik vardı, her derslikte 70, 80, 100 öğrenci ders yapıyordu. 234 bin yeni derslik inşa ettik. 757 yeni hastane, 1737 ikinci basamak hastane yaptık. Kredi Yurtlar Kurumu’nun 190 olan sayısını 571’e çıkardık. 200 adalet sarayı yaptık. 679.382 konut inşa ederek, dar gelirli vatandaşlarımız ev sahibi oldu. 18 bin kilometre bölünmüş yol yaptık. Havalimanlarını 26’dan 55’e çıkardık. Sulanabilir 85 milyon dekar zirai arazinin 61 milyon dekarını yeni projelerle sulamaya açtık. 2002’de yaklaşık 4 milyar dolar olan tarımsal ihracatı 18 milyar dolara çıkardık. 727 bin olan iş yeri sayısını 1 milyon 600 bine çıkardık. Bugün faaliyette olan 157 organize sanayi bölgesinin 90’ını biz yaptık. Peş peşe gelen küresel krizlere rağmen 6 milyon kişiye istihdam sağladık. Tüm bunları milletimizle birlikte başardık. Milletimizin bize verdiği tek başına iktidar yetkisi ile gerçekleştirdik. Bu hizmetleri daha da ileriye taşımak, 3.köprü, 3. Havaalanını tamamlamak, şehir hastanelerini bitirmek, yeni okullar, yollar yapmak, insanlarımıza iş ve aş sağlamak istiyoruz. Tek amacımız milletimize hizmet etmektir” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KÜPÇÜ: “HAZIR OLUN, 3-0 GELİYOR”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir