ÖĞRETMENLERDEN MAKAMA ZİYARET

featured

Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp ve beraberindeki bir grup öğretmen, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp, Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan’a eğitim öğretime verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan “Bugün tüm öğretmenlerimizin hizmetlerine karşılık, saygı ve sevgi ile anıldığı, öğretmen ve öğretmenlik mesleği ile ilgili farkındalığın oluştuğunu güzel bir günde beraberiz.

Kültürün ve medeniyetin temelini eğitim öğretim oluşturur, bu temelin imar edicisi de siz değerli öğretmenlerimizsiniz. Kültür ve medeniyet seviyesini yükseltmiş milletlerin en temel ölçüsü öğretmen ve eğitime verdiği değer ile anlaşılmaktadır. Yarınların daha aydınlık olması, muasır medeniyetin üstüne çıkma hızımız eğitime ve öğretmene verdiğimiz değer oranında olacaktır. Bunu başarmak için fedakârca çalışan öğretmenlerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vecizeleri ile sözlerimi tamamlamak istiyorum. “Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır”

Bu duygu ve düşünceler ile tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, öğretmenlerimize başarılar dilerim” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ÖĞRETMENLERDEN MAKAMA ZİYARET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir