“ÜÇ HİLALİ GEREDE’NİN BURÇLARINA DİKECEĞİZ”

featured

uc-hilali-geredenin-burclarina-dikecegiz7 Haziran seçimlerinde TBMM’ye girmeyi hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları hafta sonunda geldiği ilçemizde sevgi yoğunluğu ile karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, Gerede’ye gelerek, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi. Adaylar, “Bizimle yürü Gerede” diyerek, partilerine destek istedi.

7 Haziran seçimlerinde TBMM’ye girmeyi hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları hafta sonunda geldiği ilçemizde sevgi yoğunluğu ile karşılandı.

Türkiye’de acil kan değişimine ihtiyaç olduğunu ve ülkenin mevcut iktidarı bir dönem daha kaldırama-yacağını savunan MHP’li Şükrü Gülez, göreve gelmeleri durumunda ilçelerin sorunlarıyla yakından ilgileneceklerini ifade etti.

Bolu’dan meclise milletvekili göndermeye hazırlanan MHP Bolu İl ve İlçe Teşkilatları, seçime sayılı günler kala bir yandan il merkezinde çalışma yürütürken, diğer yandan da ilçeleri gezmeye devam ediyor.

Gerede’ye geldiğinde ilgiyle karşılanan Şükrü Gülez, AKP iktidarında büyük göç veren ilçe ve beldelerin yeniden canlandırılması için projeler üreteceklerini belirterek destek istedi.

Hafta sonunda vatandaş ve esnaf buluşması gerçekleştiren MHP’li milletvekili adayı Şükrü Gülez, Gerede’ye üç hilali bayrağı dikeceklerini anlattı.

İlçe merkezinde yaptığı ziyaretlerin ardından meydan çay bahçesinde basın açıklaması yapan Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, “Gerede’yi her zamankinden çok daha farklı gördüm” dedi.

MHP olarak meclise gideceklerine inandıklarını dile getiren Gülez,  şunları anlattı; “Bugün Gerede ilçemizi ziyaret ettik, Geredeli hemşehrilerimizle buluştuk ve kucaklaştık. Ben 1999 yılından bu yana aday olduğum için bu sefer Gerede’yi her zamankinden çok daha farklı gördüm. Gerede’de de, Geredelilerin rüzgârını almış partimiz, yelkenlerini şişirmiş iktidar hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bu seçim Gerede çok farklı şeylere gebe. 7 Haziran seçimleri bunun belirleyicisi olacak.  8 haziran günü Gerede’de çok farklı bir seçim neticesi ile karşı karşıya geleceğiz.”

Gerede insanının her zaman mili hassasiyeti ve manevi duyarlılığı olan bir yapıya sahip olduğunu söyleyen MHP’li Gülez, “Bugün ülkemizin içinde bulunmuş olduğu bu sıkıntılı süreç, mevcut iktidar partisinin bu anlamdaki hiç hassas olmayan tavırları Gerede insanımızda da ciddi anlamda bir tepkiye neden olmuş. Bunu hissetmek gayet kolay. İnşallah 7 Haziran seçimleri milliyetçi hareketin üç hilalli bayrağını Gerede’mizin burçlarına hep birlikte dikeceğiz” sözlerine yer verdi.

 Çay bahçesinde vatandaşlarla bir süre sohbet ederek çay içen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez ve beraberindeki partililer, akşama doğru ilçeden ayrıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“ÜÇ HİLALİ GEREDE’NİN BURÇLARINA DİKECEĞİZ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir