YÜZBİNLERİN ZİYARET ETTİĞİ GEREDE PANAYIRLARI SONA ERDİ

featured

Gerede Panayırları 30 Eylül, 1-2 Ekim 2022’de gerçekleştirilen ikinci panayır ile sona erdi. 16-17-18 Eylül tarihindeki ilk panayır ve ikinci panayırla birlikte yüz binlerce kişi tarihi panayırı ziyaret etti.

Birinci panayırlarda olduğu gibi sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi katılımı artırırken ikinci panayırların üçüncü günü öğleden sonra yağışlı hava panayırın hızını kesmeye yetmedi. İkinci Panayırları; Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, HSK Üyesi Aysel Demirel ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demirel, Bolu AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, AİBÜ Genel Sekreteri İhsan Ağcan, 2004-2019 yılları arasında Bolu Belediye Başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz, Gümrükler Genel Müdürü Mustafa Gümüş ve Belediye Meclis Üyeleri ziyaret etti.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Geleneksel Hayvan ve Emtia Panayırımızı her yıl olduğu gibi bu yılda çok güzel bir şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf ettik. Geçtiğimiz yıllarda esnaf ve vatandaşlardan gelen talepleri bu panayırda hayata geçirdik. Bu yıl da panayırımız esnaflar açısından ve vatandaşların kışlık ihtiyaçlarını karşılamaları yönünden çok verimli geçti. Panayır kazasız, belasız bir şekilde tamamlandı. Türkiye’nin 81 Vilayetinden gelen esnaflarımız, Geredeli esnaflarımız, vatandaşlarımız memnun bir şekilde ilçemizden ayrıldı ve bizler bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Son olarak ilçemize yakışır bir panayır kurulması için gece gündüz çalışan Belediye personelime teşekkür ediyorum. Huzurlu ve güvenli bir panayır için gayret gösteren emniyet mensuplarımıza, jandarma teşkilatımıza ve sağlık mensuplarımıza da şükranlarımı sunuyorum. Esnaf ve vatandaşlarımızı dinleme imkânı da bulduk. Taleplerini aldık ve yerine getireceğiz. Genel olarak halkımız hem panayırlardan hem de Belediyemiz çalışmalarında çok memnun” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
YÜZBİNLERİN ZİYARET ETTİĞİ GEREDE PANAYIRLARI SONA ERDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir