24 SAAT UZUN BİR ZAMAN

featured

anaÜlkemiz çok zorlu bir aşamadan geçmektedir. Türlü Meşakkatler  görmektedir . Güzelim yurdumuzu yaşanmaz hale getirmek için her yola başvurulmaktadır.  Hergün şehit haberleri gelmekte ciğerler yanmaktadır.  İnsanların içine korku yerleştirilmekte kin tohumları ekilmekte, kardeşi kardeşe düşürme amacı güdülmektedir.

ŞEHİTLER SİYASETE ALET EDİLEMEYECEK  KADAR KUTSALDIR

Bugün Bir İsviçre’de Bir Norveç’te 10 yıl sonrası az çok bellidir. Ama ülkemiz için 24 saat uzun bir zamandır. Ne olacağı kestirilememektedir .

Bir tarafta Tarih boyunca hainlik yapmış İRAN ve diğerleri diğer tarafımız Avrupa’ya açılan kapı Hemen hemen bütün Avrupalı ülkelerin ABD’nin İSRAİLİN Rusya’ nın üzerinde en çok durduğu ülkelerin başında YÜCE TÜRKİYE vardır.  Bu kalleşlerin yüzünden Anadolu hep savaş ve karmaşa yuvası yapılmak istenmektedir.

Bizim bizden başka dostumuz yoktur kendimizden başka limanımız yoktur.

Biz güçlü olursak biz birlik ruhuyla hareket edersek  milli bilince sahip olursak teknolojiyi en iyi kullanırsak kısacası Güçlü olursak problem yok yoksa vay halimize…

Kardeşin kardeşiyle sırf menfaat uğruna geçinmediği miras yüzünden cinayetlerin işlendiği akraba ilişkilerinin bitme noktasına geldiği miskinliğin tembelliğin ayyuka çıktığı oturduğu yerden bir iş yapmayıp sürekli vır vır  konuşanlar kendinize  gelin  yoksa siz kendi içinizde  bitmişsiniz memlekete ne faydanız olacak.

Bir avuç İsrail dört tarafı milyonlar olan Arapları sindirdi. Suyu yok sağlam toprağı yok nüfusu yok ama dünyaya kafa tutmaktadır niye ABD önemli ama daha önemlisi kendi içinde birlikteliğidir ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanmasıdır.

Örneğin Japonya sürekli deprem olan verimsiz toprakları olan küçük bir ada ama dünyanın siper gücü  niye milli birlik Ahlakı siyaset Sağlam Teknoloji…

Milli birlik beraberlik sağlanmalıdır. Herkesin birbirini Hainlikle suçladığı bir insanlık olamaz  PARALEL CETE  PKK VE UZANTILARI  zaten memleketin başına bela olarak yetmektedir. Birde kendimizi gereksiz yormayalım inanın kazanan  biz olmayız.

Uyan en millet toplumların kalkınması bireylerde başlar Bireyler bilinçlensin kitap oku gazete oku toplumu oku işini en iyi yap.  Kahve muhabbetleriyle memleket düzelmiyor.

Teknolojiyi en iyi biz yapalım biz kullanalım.  Gençlere şans verin önünü açın Avrupa da bu tarz  kişilere her imkan sunulmaktadır.

Her zaman bir adım önde olacağız.

Bayrağımızı gururla dalgalandıracağız…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
24 SAAT UZUN BİR ZAMAN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir