ÖZEL HABER
Çığrılı Medya Grup Kuruluşudur -

SEÇİM

Muhsin Balaban
Muhsin Balaban
  • 03.11.2015

anaBir seçimi geri bırakmış durumdayız. Memleketimiz ve milletimiz adına hayırlar getirmesini temenni ederim. Demokrasi gereği herkes sandığa saygı duyacak artı ve eksilerini tartışacaktır.

Ülkemiz tam anlaşılmasa da çok zor bir aşamadan geçmektedir.  Gerek içte olan gerekse dışta olan düşmanlar aç canavar gibi ülkemize saldırmaktadır. Bu saldırı ülke var olduğu müddetçe devam edecektir. Çünkü onların amacı ülkeyi bölmek parçalamak ve nihayetinde yok etmektir.

AK PARTİ

  Evet sandıktan Ak Parti zaferle çıkmıştır. 7 Haziranda yaşadığı hayal kırıklığını bu kez yaşamamış kendisinin bile tahmin etmediği bir sonuç almıştır, tebrik ediyoruz. Yalnız vatandaş mesaj vermiştir.

1 Teröre sıfır tolerans göstereceksin buzdolabını çöpe atacaksın bir kürt kardeşimiz bu ülkede her şeye ulaşmaktadır. İstediği olmaktadır zamanında hatalar yapılmıştır. Evet ama artık faili meçhul cinayetler yok bir kürt vatandaşı dilediğini söyleyebilmekte.

  2 Şunu tesbit ettim ki vatandaş pkk dan korkuyor baskı altında ama yine çoğu oyunu veriyor sen devlet olarak devletliğini hukuk çerçevesinde hissettir vatandaş devletin hakimiyetini hissetsin evet toroslar olmasın geceleri kimse kaybolmasın ama vatana ihanet edenin gözünün yaşına bakma.

  3 İşi ehline vereceksin 10 yıldır devlete sızan Paralel ihanet çetesi öyle zaman geldi ki seni devirmeye kalkıştı ve direklerden dönüldü.

  4 Kimseyi ötekileştirme. Bu ülkede içki içene kafir, başörtüsü takana yobaz gözüyle bakıldı. Bunu kaldır herkes kendinden sorumludur hukuk kurallarına bağlı kalındıkça kimsenin kılığıyla kıyafetiyle ilgilenme.

  5  Türk sorunu olmasın Türk vatandaşı doğudaki malum durumdan rahatsız. Vatandaşı rahatlat yani pkk en şiddetlisiyle vurmaya devam et bu senin oyunu artıran baş etmendir.

PARALEL ÇETE

  Şimdi seni savunmak isterdim amma bu ülkede yaptığınız haksızlıklar kumpaslar devletin temel direkleriyle oynamanız geliyor aklıma. Sizin dışınızda kimseye hak tanımamanız geliyor aklıma. Devletin en tepelerine yaptığınız hainlikler geliyor aklıma. Siz cemaat olmaktan çıktınız üzüntüm içinizdeki size inanan garip vatandaşa yoksa siz zafere giden yolda her şeyi mübah gördünüz. Herkese iftiralar attınız, birçok olayı durumu katlettiniz elleriniz çok kirli vebaliniz çok ağır.

CHP

  En çok size kumpaslar kuruldu vekilleriniz ceza evlerine atıldı. Üzerinize oynandı sizi destekleyenlerin canı yakıldı. PARALEL ÇETE yüzünden ama siz naptınız sahip çıktınız, korudunuz, kolladınız. Yapılan hukuksuzlukları unuttunuz bir anda cematsever görüntüye büründünüz buda size hiç hayır getirmedi. Bunlardan hayır gelmez ama şuda bir gerçek ki Sn Kemal Kılıçdaroğlu ülkenin zor zamanlarında sukunetten yana taraf olmuştur. Birleştirici ve barış yüklü konuşmuştur. Her görüşmeye de açık olduğunu beyan etmiştir.

MHP

Kuşkusuz seçimin en kaybedeni olmuştur. Kendini hiç ifade edememiştir. Sn Devlet  Bahçeli’nin hiç konuşmayışı konuştuğu zamanda Sn Recep Tayyip Erdoğan dışında konuşmayışı negatif bir rüzgar yaratmıştır. Meral Akşener , Sinan Oğan gibi partinin yapı taşlarını almaması takındığı ‘Hayırcı’ politika yeni bir şey üretememesi kendi dışındakilere hak tanımaması Mhp’yi kuşkusuz çok zora sokmuştur.  Pkk’nın 59 vekille temsil edilip senin 40 vekille orda bulunman sana ayıp olarak yeter.

HDP

  Maşası kandilde olan bir partidir. Devletin en büyük sorunudur devlete katil diyen ülkesini her fırsatta eleştiren içimizdeki Fransızlardır. Dertleri kürtlük değildir. Yoksa 53 kürt vatandaşın katilide bunlardır Yasin börünün kafasını ezerek öldürüldü zaman tek kelime etmeyen ama Kobani diye haykıran guruh senin inançla kürtlükle ilgin yoktur devlet bunlardan arındırılmalı vatan hain kabul etmez ederse kendisi yok olmaya mahkumdur

 VATANDAŞ

  Artık ülkede huzur ve kardeşlik olsun istiyor. Ekonomisinin güçlü olduğu bir ülke istiyor. Sanayisi de birçok ürünün kendi üretildiği bir ülke istiyor daha çok istihdam istiyor.

Vatana ihanet eden kalmayana dek mücadele istiyor eğitim ve sağlık sektörünün geliştiği bir ülke olmak istiyor. İstihbaratı Emniyeti güçlü ülke olmak istiyor. KISACA REFAH İSTİYOR.

Evet ülkemiz gelecekte inşallah en güçlü ülkeler arasına girer çünkü ülkemiz günbür ülkedir yani yarına neler gebe belli olmayan ülkedir.

Ama dualarında en güçlü olduğu ülkedir. Herkesi saygıyla selamlıyorum.

HERZAMAN ÜLKEMİZ KAZANSIN HALKIMIZ KAZANSIN DÜNYANIN EN ADALETLİ VE GÜÇLÜ ÜLKESİ OLANA DEK MÜCADELEMİZ SÜRECEKTİR.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.