18 Temmuz 2019

BAŞKAN YILMAZ’DAN GEREDE’DE İNCELEME

BAŞKAN YILMAZ’DAN GEREDE’DE İNCELEME

Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanvekili Geredeli hemşerimiz Mehmet Yılmaz, ilçemiz Gerede’ye gelerek bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz’ın ilk ziyareti Gerede Kaymakamlığı ve Gerede Belediyesi oldu. Yılmaz beraberindeki heyetle ardından yapımı devam eden Cezaevi inşaatını, Gençlik Merkezi’ni, yapımı devam eden spor sahasını, tenis kortlarını, Arkut Kayak Okulu’nu, yüzme havuzunu ve Esentepe Otel’i ziyaret etti.

Cezaevini ziyareti esnasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Başkan Yılmaz, yapımı devam eden cezaevi inşaatı ile ilgili herhangi bir ödenek probleminin olmadığını belirterek, 2020’de hizmete açılacağını ifade etti.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında; “HSK Başkanvekilimiz Mehmet Yılmaz Ağabeyimiz, ilçemizde gerçekleştirdiğimiz, hizmete açtığımız ve hizmete girecek tesisleri inceledi, memnuniyetini bildirdi. Yapımı devam eden cezaevi inşaatı ile ilgili herhangi bir ödenek probleminin olmadığını teyit ederek, 2020’de açılacağını ifade etti. İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine şükranlarımı sunarım” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ