17 Ekim 2019

GEREDE TSO’DAN 900 ÖĞRENCİYE HEDİYE

GEREDE TSO’DAN 900 ÖĞRENCİYE HEDİYE

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB’un katkıları ile 2019-2020 eğitim öğretim yılında ilk ve ortaokul öğrencilerine eşofman takımı ve okul çantası hediye etti.

Geçen yılda spor ayakkabı hediyesinde bulunan Gerede TSO okul müdürlerinin yaptığı tespitler sonrası 400 eşofman takımı ve 500 okul çantasını Bahçelievler İlkokuluna teslim etti. dağıtım törenine Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Çubukçuoğlu ve Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldızı, Bahçelievler İlkokul Müdürü Ömer Ünaldı ve Müdür Yardımcısı İrfan Şimşek katılım sağladı. Yapılan yardım sonrası bir konuşma yapan Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, TOBB’un ve odamızın katkıları ile geleneksel hale gelen bu organizasyonla öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürleri ile yapılan istişare sonucu eşofman takımı ve çanta hediye ettiklerini, özellikle taşımalı sistemin yoğun olduğu Bahçelievler İlkokulunda temsili tören yaptıklarını ve diğer okul müdürlüklerine de eşofmanlarının ve çantaların teslim edildiğini belirtti.

900 öğrenciye hediyede bulunduklarını belirten Kaşka, “Organizasyon maddi boyutunun 45 bin lira olduğunu ve TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yönetimine de teşekkürlerini ifade etti. Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluklarının her şeye değdiğini söyleyen Kaşka, bu mutluluğun tarifi yok, çocuklar bizim geleceğimiz onlar gülüyorsa biz gülüyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonrada katkılarımız devam edecek inşallah çocuklarımız mutlu ise biz mutluyuz bu mutluluğu burada sizlerle paylaşmış olmaktan gurur duyuyor ve katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Okul müdürü Ömer Ünaldı ise “Gerede Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine ne kadar teşekkür etsek azdır. Her organizasyonumuzda yanımızda görmek okulumuz adına bir isteğimiz olduğunda cevap almak bizleri sevindirmektedir. Öğrencilerimiz adına TOBB ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odası camiasına teşekkür ediyorum” dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ