24 Kasım 2018

ÖĞRETMENLERE ŞAL VE KRAVAT TAKDİM EDİLDİ

ÖĞRETMENLERE ŞAL VE KRAVAT TAKDİM EDİLDİ

Gerede Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenleri unutmayarak ilçedeki tüm erkek öğretmenlere kravat ve bayan öğretmenlere şal takdim etti.

İlçemizdeki tüm okullarımızı ve öğretmenlerimizi temsilen Nimet Meto Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile H. Sadık Öztosun Anadolu Lisesindeki programlara katılarak öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı konuşmada; “Kutsal bir mesleğin sahipleri, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar saygın, sevgi ve fedakârlık mesleğini icra eden öğretmenlerimizi yılın bir gününde değil her zaman saygıyla anıyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle, onların moral motivasyonunu olumlu yönde artırmak maksadıyla Belediye olarak yanlarında olduğumuzu göstermek istedik” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın elinden hediyelerini alan öğretmenler ise; “Belediye Başkanımız öğretmenleri unutmadığını göstererek bizleri sevindirdi. Aslında önemli olan hatırlanmamızdır. Bizlere verdiği bu değerden ötürü kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ