ÖZEL HABER
Çığrılı Medya Grup Kuruluşudur -

ŞAH FIRAT, MAT MUHALEFET

Süleyman Şah Türbesinin güvenlik sorununun ve istikrarsızlığın had safhada olduğu bir alanda bulunması, terör örgütlerinin veya Türkiye’yi savaşa sokmak isteyenlerin istismar ve provokasyonuna açık olmasından dolayı Türk Ordusu, ülke dışındaki tek toprağına Şah Fırat operasyonunu düzenle

Ferhat Çetinoğlu
Ferhat Çetinoğlu
  • 19.03.2015

Ferhat-Cetinoglu-yaziBölüm I

Süleyman Şah Türbesinin güvenlik sorununun ve istikrarsızlığın had safhada olduğu bir alanda bulunması, terör örgütlerinin veya Türkiye’yi savaşa sokmak isteyenlerin istismar ve provokasyonuna açık olmasından dolayı Türk Ordusu, ülke dışındaki tek toprağına Şah Fırat operasyonunu düzenledi.

Karakoldaki askerlerin yanı sıra Suriye’nin Eşme bölgesine nakledilmek üzere Süleyman Şah’ın naaşı da Türkiye’ye getirildi.

 ’’Şah Fırat’’ operasyonu ile Muhalefet çıldırmışçasına saldırıya geçti.

Toprak kaybettiniz diyenler, anayasanın 302 maddesine göre yargılayanlar, vatan hainliği ile suçlayanlar…

 Tam bir akıl tutulması.

Muhalefet demek her şeye muhalif olmak demek midir?

Bir iktidar hiç mi doğru bir şey yapmaz?

Süleyman şah türbesini bekleyen askerler onların evlatları olsalardı acaba muhalefet aynı söylemi benimseyecek miydi?

Öncelikle Sözlükte “muhalefet” ne demek? Ona bakalım;

Muhalefet; Demokraside iktidarın dışında olan parti ya da partiler

İktidarın dışında olmak iktidarın yaptığı her şeye karşı olmak anlamına gelmemeli ama ne yazık ki ülkemizde muhalefet iktidarın yaptıklarını kalp süzgecinden geçiremiyor. Yapılan her şeyi kötüymüş kabul edip o şekilde empoze etmeye çalışıyor. Bir iktidar hiç mi doğru iş yapmaz sorusuna muhalif kanat ŞAH FIRAT operasyonunda evet iktidar ne yaparsa yapsın biz yaptığı her şeyi müfteri olarak kabul ederiz diye düşündüklerini kanıtlamış oldular.

Ne yazık ki dünyada hiçbir muhalif iktidardaki partiye muhalefet yapacağım diye Vatanına Milletine muhalif olmamıştır. Türkiye’de ciddi bir muhalefet sorunu olduğu açıktır. Dünyada hiçbir muhalefet Milli çıkar milli menfaatlerini kendi menfaatinin altında tutmamıştır. Ülkemizdeki Muhalefet, milli olmadığı için ülke çıkarlarını da düşünmüyor. Süleyman Şah konusunda da ülke menfaatlerini öne alan bir açıklama yapamıyor. 25 ŞUBAT 2015

                .

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.