“BOŞ KESEDEN SALLAMAYI BIRAKSIN” “ÖZCAN BOLU İÇİN NE YAPMIŞ ONU ANLATSIN”

featured

Fehmi Küpçü haber2AK Parti Bolu Milletvekili ve 2’nci sıra adayı Fehmi Küpçü, “Bize icraat lazım, icraat. CHP Milletvekili Tanju Özcan Bolu ve ilçeleri için ne yaptığını anlatsın. Boş keseden sallamayı bıraksın. Lafla sözle insanların gözünü boyamaktan başka işi yok” dedi.

1 Kasım erken seçimleri öncesi Bolulu vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden AK Parti Bolu Milletvekili ve 2’nci sıra adayı Fehmi Küpçü, Sağlık Mahallesi’nden vatandaşlarla bir araya geldi. Ülkede yaşanan istikrarsızlıktan vatandaşın AK Parti iktidarı ile kurtulacağını söyleyen Küpçü, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’a sert sözlerle yüklendi.

“HALKIMIZ BİZE İNANIYOR”

Yaptığı tüm ziyaretlerde vatandaşların tek başına iktidar istediklerini gördüklerini söyleyen Fehmi Küpçü, “Milletimiz kriz ve istikrarsızlık istemiyor. Sayın Başbakanımız seçim beyannamemizi açıkladı. AK Parti olarak 14 yıldır hangi sözleri verdiysek çok şükür tuttuk. Hangi vaatlerle halkımızın karşısına çıktıysak yerine getirdik. Halkımız AK Parti’nin verdiği sözlere itibar ediyor” diye konuştu.

 “BİZE İCRAAT LAZIM, İCRAAT”

Açıklamasında CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ı sert sözlerle eleştiren Küpcü, “Kıymetli hemşerilerimize sormak istiyorum. Seneler sonra CHP Bolu’da ilk kez milletvekili çıkarttı. Ve bu arkadaş 4 yıl boyunca mecliste milletvekili olarak görev yaptı. Peki Bolu için elle tutulur ne yaptı? Meclis kürsüsünden önerge vermekle, hükümetimiz tarafından yapılan çalışmaları eleştirmekle, yapılan çalışmaları engellemek için sürekli mahkemelere başvurmakla bu işler olmaz. Bize icraat lazım, icraat. Muhalefet Milletvekili Bolu halkına Bolu ve ilçeleri için ne yaptığını anlatsın. Lafla sözle insanların gözünü boyamaktan başka işi yok. Yaptığı icraatlardan bahsetsin. Ben Bolulu hemşerilerime seslenmek istiyorum. Artık, mesele sen, ben meselesi değil, mesele memleket meselesi. Bizler memleket sevdalıları olarak insanımızın refahı için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Fehmi Küpçü haber1

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“BOŞ KESEDEN SALLAMAYI BIRAKSIN” “ÖZCAN BOLU İÇİN NE YAPMIŞ ONU ANLATSIN”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir