KÜPÇÜ: ‘’GEREDE 3’LÜ VE GÜÇLÜ BİR AK PARTİ İKTİDARINA HAZIR’’

featured

Küpçü ‘’Gerede 3'lü ve güçlü bir Ak Parti iktidarına hazır’’3Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Fehmi Küpçü, Gerede’nin 3’lü ve güçlü bir Ak Parti iktidarına hazır olduğunu belirterek, oyunu Ak Parti’den yana kullanacağını söyledi.

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürerek herkesin dua ve oyuna talip olduklarını ifade edeiyor.

7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını ara vermeden sürdüren Ak Kadrolar, merkez ve ilçelerde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Seçim çalışması kapsamında gittiği yerden desteklerini isteyen Geredeli hemşerimiz Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, söz üreterek hamaset yapanları vatandaşların def edeceğini söyleyerek, “İnsanlarımız Ak Parti iktidarına, Ak Parti’nin millet odaklı siyasetine inanmış durumda. Yaşlı teyzelerimiz hiç bir menfaati olmaksızın Türkiye’deki değişimi dönüşümü belki de en kalbi şekilde görenlerin en başında geliyor. Karacasu Ak Parti dönemindeki turizm ve sağlık alanında aldığı hizmetlerle ön plana çıkıyor. Ama Bolu tüm ilçe ve beldeleriyle birlikte bu dönem 3’lü ve güçlü bir Ak Parti iktidarına hazır. İnsanlarımız ‘yan yana gelmez’ dedikleri 3’lü neskafe misali siyasileri görüyor. İnsanlarımız vizyonu olan Türkiye’ye inanıyor. İstikbaline samimi ve ihlaslı bir şekilde bakıyor. Ak Parti bu dönemde de millet odaklı hizmetlerini güçlenerek sürdürecek. İnsanlarımızda bu devasal hizmetlere ve projelere kalpten tamam diyecek kanaatindeyiz. Karşılaştığımız insanlardan da bu hissiyatı alıyoruz. Karacasu ve Bolu’da yola devam noktasında kararlarını verdiklerini görüyoruz. İnsanlarımızın hamaset yapan, sadece söz üreten millet merkezli siyaset yapmayan kişiyi Bolu’dan def edeceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Ardından Karacasu Beldesine çıkartma yapan ve yaklaşık 100 kişilik ekip ile birlikte seçim çalışmasa devam eden milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer’in de desteğiyle vatandaşlarla bir araya geldi. Karacasu Beldesindeki esnafları ziyaret eden adaylar, 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua istedi.

Karacasu’da esnaf ziyaretinin ardından kapı kapı dolaşan Ak kadrolar, yola devam mesajı aldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği milletvekili adayları samimi ve sıcak kanlı yaklaşımlarla vatandaşlarla sohbet edip destek istedi.

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü Karacasu Belediyesini ziyaret etti. Belediye personeli ile sohbet eden milletvekili adayları daha sonra Belediye Başkanı Celal Beydilli’nin makamına giderek sohbet ettiler. Karacasu’nun hizmet kalitesinin artacağını söyleyen milletvekili adayları, 7 Haziran seçimlerinin ardından Karacasu’nun turizm projelerinden nasibini alacağını belirtti.

Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, Karacasu’nun turizm paynın artacağını ifade ederek, “Çok geniş bir ekiple, 3 adayımız Karacasu gibi Bolu’nun en gözde mekanlarından bir tanesi olan, Bolu’nun gelişimindeki en büyük payı alacak olan Karacasu’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belki pazar günü gerçekleşecek seçim öncesinde en coşkulu çalışmayı Karacasu’da sürdürüyoruz. Bu da Ak Parti teşkilatlarının Karacasu’ya verdiği önemi gösteriyor. Başbakanımzın da Bolu mitinginde Karacasu Hastanesi olarak müjdelediği 700 yataklı dev şehir hastanesi, bu bölgenin gelişimine katkı sağlayacak. Kartalkaya’dan başlayıp Karacasu bölgesini de içine alacak turizm gelişim bölgesi planı da Bolu’nun tamamının gelişimi açısından en önemli. Hem Karacasuya hem de Bolu’ya hayırlı olsun” dedi.

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz teşkilatlarla birlikte sanayi sitesindeki esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden milletvekili adayları 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. Ülkedeki istikrarın sürmesi gerektiğini ifade eden Mehmet Emin Güz, “Ak Parti siyasi hareketi 13 yıldır ülkede güven ve istikrar ortamı yaratmıştır. İnşaa edilen güvenin arkasından Ak Parti’ye duyulan güven tamamen artmıştır. Vatandaşlarımız da bu güvenin ve istikrar ortamının yok olmaması için desteklerini sürdürecek. Sizlerden de ülke için önem taşıtyan bu zamanda destek istiyoruz. Daha gelişen ve güçlenen bir Bolu olması için 3 milletvekili ile Ankara’ya gidersek hizmet kalitemizi arttırırız” dedi.

Küpçü ‘’Gerede 3'lü ve güçlü bir Ak Parti iktidarına hazır’’1

Küpçü ‘’Gerede 3'lü ve güçlü bir Ak Parti iktidarına hazır’’4

Küpçü ‘’Gerede 3'lü ve güçlü bir Ak Parti iktidarına hazır’’2

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KÜPÇÜ: ‘’GEREDE 3’LÜ VE GÜÇLÜ BİR AK PARTİ İKTİDARINA HAZIR’’

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir