MÜFTÜLÜKTEN GAZETEMİZE ZİYARET

featured

anaGerede Müftüsü Hasan İzmirli ve Müftülük personeli  “Kutlu Doğum Haftası” kutlama programı çerçevesinde Gerede Medyatakip Gazetesini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Müftü Hasan İzmirli, hafta kapsamında yapılacak etkinliklerin içeriği hakkında gazetemize bilgi vererek basın aracılığı ile duyurulması talebinde bulundu.

İzmirli, ziyaretinde Öncelikle ‘’Kutlu Doğum Haftası’nı tebrik ederek, ‘’ Kutlu Doğum Haftası 14- 20 Nisan tarihleri arasında kutlanmaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığımız bu yıl Kutlu Doğum Haftası’nın temasını “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” olarak belirlemiştir. Biz de Gerede Müftülüğü olarak 2015 Yılı Kutlu Doğum Haftası temasıyla ilgili hazırladığımız programları uygulamaya çalışıp önemli olan haftayı en güzel şekilde anlamaya ve anlatma gayretinde olacağız. Katkılarınız için şimdiden kurum ve görevlilerim adına çok teşekkür ederim. Sevgili Peygamberimizin Kutlu Doğumu,  birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, sevgi ve kardeşliğimizin derinleşmesine, birlikte yaşama kültür ve ahlakımızın zenginleşmesine vesile olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum ’’ dedi.

İzmirli ayrıca Gerede Medyatakip Gazetesi’nin 10 yaşını kutladığını belirterek, ‘’Gazetenizin özverili çalışanlarını ve yayın hayatınızın 10. yılını kutluyorum. Gazetenizi ilgiyle takip ediyoruz. Bağımlı olmuşçasına her sabah özelikle okuyorum. Okumayınca  eksiklik hissediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

1

31

2

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MÜFTÜLÜKTEN GAZETEMİZE ZİYARET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir